PRAWA I OBOWIĄZKI NAUCZYCIELI, W TYM OCENA I DYSCYPLINA PRACY ORAZ INNE ZAGADNIENIA Z PRAGMATYKI ZAWODOWEJ.

Dolnośląskie, Kujawsko - Pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

#ocena dyscyplina pracy, #prawa i obowiązki nayczucieli, #przedszkola, #res edukacja, #szkolenie online, #webinar, szkoła

Termin: 13 maja Cena:349  zł (+VAT)

Magda Rygorczuk
e-mail: mrygorczuk@res.edu.pl

[/su_tab]

PROGRAM SZKOLENIA:

Szkolenie trzygodzinne dla kadry pedagogicznej  szkół i przedszkoli w zakresie pragmatyki zawodowej nauczycieli, ze szczególnym omówieniem zakresu obowiązków, przysługujących praw, organizacji i wykorzystania czasu pracy nauczycieli, oceny i dyscypliny pracy oraz właściwego rozumienia zapisów statutowych.

Koszt zamówionego szkolenia dla rady pedagogicznej uzgadniany indywidualnie.

Od 2016 ekspert MEN (poz. 1121), znawca i pasjonat tzw. prawa oświatowego. Współpracuje z RIO, SKO, MEiN, z samorządami gminnymi, powiatowymi i wojewódzkimi w całym kraju. Praktyk, kontroler, analityk.

Trener, wykładowca, edukator. Osobiście przepracowanych ponad 10400 godzin na salach szkoleniowych z ostatnich 9 lat, w tym od 2015 roku jako osoba fizyczna prowadząca własną działalność gospodarczą. W dorobku szkolenia dla ponad 190.000 ich uczestników, ponad 240 audytów i analiz usprawniających planowanie i finansowanie samorządowej oświaty oraz zoptymalizowanie wydatków bieżących (ANALIZA ARKUSZY ORGANIZACYJNYCH SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI), ponad 50 osobiście przeprowadzonych czynności kontrolnych w siedzibach szkół i przedszkoli niesamorządowych z zakresu prawidłowości pobrania i wykorzystania dotacji podmiotowych. Autorka wielu publikacji, w tym w czasopiśmie dla samorządów „Wspólnota”, tekstów merytorycznych dla Gazety Prawnej. Posiada doświadczenie samorządowca, dyrektora szkoły, z zawodu nauczyciel dyplomowany.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej informacji organizacyjnych lub poprzez wypełnienie tradycyjnego formularz zgłoszeniowego dostępnej tutaj  i przesłanie do nas faksem 85 87 42 011 lub mailem na biuro@res.edu.pl

Przy zgłoszeniu do 22 marca 2021 cena za osobę to jedyne 319 zł

• Możliwość zadawania pytań ekspertowi na żywo

13 maj 2021 16:00

13 maj 2021 19:00

Przygotowanie Biuletynu Informacji Publicznej oraz stron internetowych do wymagań ustawy o dostępności cyfrowej oraz standardu WCAG 2.1.

SAMORZADOWE PRAWO PRACY Z UWZGLĘDNIENIEM WPROWADZONYCH ZMIAN

ABC radnego nowej kadencji