Trenerzy

Kadra trenerska RES Edukacja!

Nasi Trenerzy to zespół wysoko wykwalifikowanych indywidualności posiadających ogromne doświadczenie w swoich branżach. Ponadto są doskonale przygotowani do spełniania Państwa wysokich wymagań dotyczących szkoleń. Potrafią jasno, klarownie i pasjonująco przekazywać wiedzę i nowe umiejętności.
Największą wartością jest dla nas Państwa zadowolenie w związku z tym Trenerów prowadzących szkolenia zawsze dobieramy tak, aby ich wiedza i doświadczenie potrafiły Państwa usatysfakcjonować i spełniły wszelkie oczekiwania. Posiadając duży zespół trenerski jesteśmy w stanie zaproponować szeroki wachlarz szkoleń z różnych dziedzin. W swoich wyborach zawsze stawiamy na najwyższą jakość w związku z tym jesteśmy pewni, że Trenerzy z którymi współpracujemy sprostają Państwa oczekiwaniom.

________________________________________________________________________________________

Jeśli jesteś trenerem, radcą prawnym, osobą, która ma uprawnienia i wiedzę do prowadzenia szkoleń, a chciałbyś z nami współpracować – również zachęcamy do kontaktu: 798 301 329 / szkolenia@res.edu.pl

Stwórzmy razem zespół, który pozwoli rozwijać się innym – BO WSPÓLNY CEL TO NAJLEPSZY CEL

Zapraszamy do współpracy trenerów zainteresowanych prowadzeniem szkoleń otwartych i zamkniętych na terenie całego kraju.
Wszelkie propozycje i zapytania prosimy kierować mailowo na adres : szkolenia@res.edu.pl

Szkolenia dla administracji publicznej