O nas

RES Edukacja s.c. to firma zajmująca się organizacją szkoleń zarówno dla administracji publicznej jak i przedsiębiorstw prywatnych. Szkolenia realizujemy w formie on-line na profesjonalnej platformie szkoleniowej oraz stacjonarnie na terenie całego kraju w formie otwartej (uczestnikami są osoby z różnych instytucji) jak i zamkniętej (organizowane dla konkretnego podmiotu i jego pracowników). Ponadto realizujemy również szkolenia wyjazdowe mające na celu połączenie zdobywania wiedzy i nowych kwalifikacji z aktywnym wypoczynkiem uczestników.

Dlaczego my?

Dlaczego warto wybrać RES Edukacja?

Najważniejszą wartością jest dla nas zadowolenie Klientów. Chcemy, aby każdy realizowany przez nas projekt szkoleniowy prowadził do podniesienia kwalifikacji i jakości pracy uczestników naszych szkoleń.

Każdego traktujemy wyjątkowo, a oferta jest starannie przygotowywana i dostosowywana do indywidualnych preferencji i potrzeb. Zmieniający się Świat i trendy bezustannie inspirują nas do ciągłego poszerzania naszej oferty oraz podnoszenia jakości naszych usług.

Obecna sytuacja w kraju i na świecie spopularyzowała szkolenie w formule online, które cieszą się obecnie największym zainteresowaniem. Forma ta ma wiele zalet, między innymi:

– brak konieczności dojazdu na szkolenie – odbywa się w domu, w pracy bądź dowolnym miejscu, wybranym przez Uczestnika,

– możliwość zapisania się w ostatniej chwili, nawet w dniu szkolenia,

– cena szkolenia bardziej atrakcyjna i przystępna,

– certyfikat oraz materiały tak jak w przypadku szkoleń stacjonarnych.

Organizujemy szkolenia z zakresu archiwizacji, ochrony środowiska, kadr i płac, zamówień publicznych i nie tylko. Oferta rozszerzana na bieżąco i dostosowywana do zmieniających się przepisów.

Jeśli nie znalazłeś szkolenia, które Cię interesuje, z pewnością możemy to zmienić. Skontaktuj się z nami, a zorganizujemy je zgodnie z Waszymi potrzebami:

Email: biuro@res.edu.pl / szkolenia@res.edu.pl

Co o nas mówią inni

Polecam!

5/5

Szkolenie wspaniałe. Bardzo dużo moich wątpliwości zostało rozwianych. Ślicznie dziękuję.

Julia Łapińska

Super!

5/5

Pani Trener jest wspaniałą osobą, która ma dar przekazywania wiedzy. Dziękuję bardzo za szkolenie, z którego dużo wyniosłam.

Beata Roszkowska

Eksperci!

5/5

Bardzo profesjonalnie przeprowadzone szkolenie, najlepsze w jakich dotychczas uczestniczyłam.

Urszula Choińska

Nie znalazłeś odpowiedniego szkolenia?

Skontaktuj się z nami!

Szkolenia którego potrzebujesz brakuje w naszej ofercie? To żaden problem - napisz czego potrzebujesz a my zorganizujemy szkolenie specjalnie dla Ciebie!

napisz do nas