Organizacja pracy zdalnej dla menedżerów – warsztaty online

19 stycznia_09:00 - 13:00

Termin: 19. stycznia Miejsce: On-line Cena: 299 zł (+VAT)

Sylwia Burak
e-mail: sburak@res.edu.pl
Cel i korzyściProgram szkoleniaProwadzącyFormularz zgłoszeniowy

Głównym celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z wynikami badań nad specyfiką pracy zdalnej oraz dobrymi praktykami organizacji pracy własnej i zespołu.

Korzyści dla uczestnika:

• Lepsze rozumienie specyfiki pracy zdalnej i związanych z nią zagrożeń.
  • Przekazanie dobrych praktyk organizacji czasu pracy własnej – tak aby dbać o efektywność i work-life balance.
  • Wypracowanie usprawnień w organizacji pracy własnej i zespołu.
  • Wymiana dobrych praktyk pomiędzy uczestnikami

Zakres merytoryczny:

1.Jak organizować pracę w domu, tak żeby unikać zjawiska prokrastynacji (odkładanie na później)

2.Rytuały i emblematy – jak ustalać jasny podział praca – bycie w domu, szczególnie w obecności dzieci.

3.Organizacja pracy zdalnej – zasada Pomodoro, efekt piły, prawo Parkinsona.

4.Procedura „hodowli małp (zadań)” – Blancharda – jak delegować zadania w formie zdalnej

5.Wymiana dobrych praktyk organizacji pracy zdalnej pomiędzy uczestnikami.

Trener, coach i konsultant.

Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu:

• obsługi klienta
  • zarządzania czasem
  • organizacji pracy

Psycholog, absolwent podyplomowego studium umiejętności trenerskich w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej „Intra” – rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, oraz wrocławskiej szkoły coachingu biznesowego Moderatora, uczestnik szkolenia 7 nawyków skutecznego działania we S. Covey’a.

Uczestniczył w realizacji szeregu projektów komercyjnych i dofinansowanych, m.in. cykle warsztatów i szkoleń z zakresu mistrzowskiej sprzedaży dla CarGo Bosch, z zakresu negocjacji, wywierania wpływu, rozwiązywania konfliktów i zarządzania czasem dla firmy Everest Finanse, z zakresu umiejętności menedżerskich dla kierowników referatów ZUS Olsztyn, z zakresu profesjonalnej obsługi klienta dla SONY, Przyjazny urząd – szkolenia podwyższające kwalifikacje pracowników samorządów, Akademia profesjonalnego asystenta, Akademii e-podpisu, Warsztaty Umiejętności Zarządzania.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej informacji organizacyjnych lub poprzez wypełnienie tradycyjnego formularz zgłoszeniowego dostępnej tutaj  .doc .pdf i przesłanie do nas faksem 85 87 42 011 lub mailem na biuro@res.edu.pl

Przy zgłoszeniu dwóch i więcej osób z jednej instytucji – możliwa negocjacja ceny.