Kontrola trzeźwości- jak i kiedy wprowadzić-projektowane zmiany

Nie określono

#kontrola, #kontrola_trzeźwości, #praca, #pracodawca, #pracownik, #rodo, #sposoby_przeprowadzania_kontroli, #zmiany

1. Kontrola trzeźwości w miejscu pracy
2. Czy aktualnie pracodawca może prowadzić prewencyjnie kontrole trzeźwości?
3. Prewencyjna kontroli pracowników na obecność w ich organizmach alkoholu lub środków działających podobnie do alkoholu w projektowanych przepisach
4. Kiedy pracodawca będzie mógł przeprowadzić kontrole trzeźwości lub kontrole na obecność środków działających podobnie do alkoholu
5. Kto i w jakich okolicznościach może podlegać kontroli?
6. Sposób przeprowadzania kontroli
7. Czy kontrole mogą obejmować osoby zatrudnione na podstawie umów cywilnoprawnych?
8. Kontrola trzeźwości, a RODO
9. Akta wewnątrzzakładowe – reguły wprowadzania przepisów przez pracodawców.
10. Jak informować pracowników o prowadzonych kontrolach przez pracodawcę
11. Zasady informowania nowego pracownika o kontrolach w zakładzie pracy
12. Zasady dokumentowania i przetwarzania dokumentacji dot. przeprowadzonej kontroli.
13. Kary.
14. Podsumowanie. Zakończenie.

Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Trenerka z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń, wykładów z zakresu nauk prawnych, społecznych i metodologii pracy w grupie. Stale współpracuje m. in. ze Wyższą Szkołą Prawa we Wrocławiu, Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce. Posiada praktyczne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, dydaktyki akademickiej, doradztwie oraz w wdrażaniu przepisów prawnych z zakresu: ochrony danych osobowych (RODO), prawa pracy, zatrudniania cudzoziemców, umów cywilnoprawnych, prawa ubezpieczeń społecznych w firmach, urzędach i instytucjach.
Prelegentka wielu konferencji, autorka licznych prac naukowych. Współpracowała m.in. z University College of London, Instytutem Herdera w Marburgu, Mykolas Romeris University w Wilnie, Lithuanian University of Educational Sciences w Wilnie realizując projekty badawcze i wykłady.
Prowadząc szkolenia stara się wyjaśniać skomplikowane rzeczy za pomocą zrozumiałego języka. Do każdego szkolenia podchodzi indywidualnie. Ma za sobą wiele godzin szkoleń i warsztatów otwartych i zamkniętych oraz wiele godzin wykładów ze studentami.

09 listopad 2022 08:00

09 listopad 2022 11:45