Cyberbezpieczeństwo dla osób zarządzających JST

Cała Polska, Online

#cyberbezpieczeństwo, #online, #RES, #res edukacja, #szkolenie, #szkolenie online, #szkolenieonline, #webinar, atak, edukacja, haker

Przy zgłoszeniu do 22. listopada cena szkolenia to jedyne 369 zł/os!

grupa docelowa: sekretarze gmin, kierownicy USC, pracownicy sekretariatów gmin, kierownicy referatów, kierownicy jednostek: OPS, GOK, szkoły.

a) Ramy prawne cyberbezpieczeństwa w Polsce: krajowy system cyberbezpieczeństwa, rozporządzenie KRI, RODO, przepisy sektorowe
b) Cyberbezpieczeństwo: podstawowe obowiązki JST
c) Zarządzanie cyberbezpieczeństwem w jednostce
d) Współpraca z ASI, osobami dedykowanymi do kontaktów z podmiotami krajowego systemu cyberbezpieczeństwa oraz inspektorami ochrony danych
e) Najbardziej popularne cyberzagrożenia w JST i sposoby ochrony
f) Cyber-higiena: dobre praktyki dla pracowników
g) Incydenty cyberbezpieczeństwa
h) Rola CERT Polska – reagowanie na incydenty.

Doświadczony Inspektor Ochrony Danych, audytor wewnętrzny ISO/IEC 27001, specjalista w obszarze bezpieczeństwa informacji. Członek Stowarzyszenia Praktyków Ochrony Danych, wykładowca na kierunkach związanych z ochroną danych osobowych, autor licznych publikacji. Zaangażowany w promowanie praktycznej wiedzy, podanej w zrozumiały sposób.

05 grudzień 2023 09:00

17 październik 2023 13:00

Ewakuacja osób ze szczególnymi potrzebami

Zamówienia publiczne do 130 000 zł. w oświacie

Profesjonalny sekretariat z czynności kancelaryjnych i archiwizacyjnych oraz rozporządzenia „RODO” i ustawy o ochronie danych osobowych.