Sterylizacja wyrobów medycznych – najnowsze zalecenia

11 marca_09:00 - 15:00

280zł

Termin: 11 marca Miejsce: online  Cena: 280 zł (+VAT)

Katarzyna Zajkowska
e-mail: kzajkowska@res.edu.pl
Adresaci Program szkoleniaProwadzącyFormularz zgłoszeniowy

DLA KOGO:

• dla pracowników podmiotów leczniczych: POZ, AOS, szpitali, pracowników Powiatowych i Wojewódzkich Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych.

PROGRAM SZKOLENIA obejmuje:

1.Kwalifikacje zawodowe dla osób wykonujących dekontaminacje wyrobów medycznych.
2.Wymagania organizacyjno-przestrzenne dla pomieszczeń w których realizowane są procedury oczyszczania, dezynfekcji i sterylizacji wyrobów medycznych.
3.Monitorowanie procesów dekontaminacji jako kontrola rutynowa i procedura walidowana.
4.Zdarzenia niepożądane w procesie dekontaminacji instrumentarium medycznego.
5.ŚOI wymagane w czasie procedur dekontaminacji.

SZKOLENIE POPROWADZI:

Z wykształcenia pielęgniarka , specjalistka pielęgniarstwa chirurgicznego , czynna zawodowo jako pielęgniarka w oddziałach zabiegowych , od 2005 roku Kierownik Centralnej Sterylizatorni w Szpitalu Klinicznym im. Andrzeja Mielęckiego w Katowicach, od 2015roku Prezes Polskiego Stowarzyszenia Sterylizacji Medycznej. Autor licznych publikacji w czasopismach branżowych i naukowych, wykładowca na kierunku Technik Sterylizacji Medycznej, współtwórca „Ogólnych Wytycznych dla wszystkich podmiotów wykonujących dekontaminacje, w tym sterylizacje wyrobów medycznych i innych przedmiotów wielorazowego użytku wykorzystywanych przy udzielaniu świadczeń zdrowotnych oraz innych czynności, podczas których może dojść do przeniesienia choroby zakaźnej lub zakażenia” z 2017 roku.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej informacji organizacyjnych lub poprzez wypełnienie tradycyjnego formularz zgłoszeniowego dostępnej tutaj .doc .pdf i przesłanie do nas faksem 85 87 42 011 lub mailem na res@res.edu.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017, poz.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez RES Edukacja – Kompleksowa organizacja szkoleń s.c. przy ul. Białostoczek 15/35 z siedzibą w Białymstoku. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przez jej wycofaniem