Jak przygotować/złożyć wniosek dotacyjny do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego?

10 listopada_10:00 - 14:00

329(+VAT)

Termin: 10 listopada Cena: 319 zł (+VAT)

Magda Rygorczuk
e-mail: mrygorczuk@res.edu.pl
AdresaciProgram szkoleniaProwadzącyFormularz zgłoszeniowy

Adresaci:

– pracowników samorządowych instytucji kultury, stowarzyszeń,
– fundacji realizujących zadania kulturalne i kulturalno-edukacyjne
– osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą o charakterze kulturalno-edukacyjnym

Program:

1. Omówienie programów MKiDN
– terminy
– potencjalni beneficjenci
– elektroniczny generator Eboi
– kryteria oceniania
2. Omówienie formularza wniosku
– podstawowe dane
– sposoby na spójne pisanie treści
– jak napisać, aby zainteresować?
– przygotowanie kosztorysu
– wskaźniki celów i rezultatu
– opis działalności wnioskodawcy
3. Sprawozdawczość

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego – kierunek Animacja Kultury oraz Zarządzanie Kulturą. Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w instytucji kultury (Opera Krakowska – specjalista PR i sponsoringu, Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK – specjalista ds. programów).  Współpracuje z Instytutem Doradztwa Europejskiego i Regionalnego oraz Regionalnym Instytutem Kultury w Katowicach prowadząc szkolenia ze sponsoringu, projektowania przedsięwzięć kulturalnych w instytucjach kultury i PR-u. Współautorka programu szkoleniowego z zakresu PR i sponsoringu w instytucjach kultury w ramach europejskiego projektu „JAsne komunikaTY”.  Prowadzi własną firmę zajmującą się PR i marketingiem oraz pozyskiwaniem funduszy, szczególnie w sektorze kultury.