BEZPŁATNY WEBINAR
Audyt dostępności cyfrowej od czego zacząć?

Cała Polska, Online

#online, #RES, #res edukacja, #resedukacja, #szkolenie, #szkolenie online, #szkolenieonline, #webinar, audyt, bezpłatny, darmowy, dostępnośc, dostępnośc cyfrowa, edukacja

RES Edukacja – kompleksowa organizacja szkoleń s.c. ma przyjemność zaprosić na BEZPŁATNY WEBINAR pt. Audyt dostępności cyfrowej od czego zacząć?

Już 4. maja 2023 r. o godzinie 9:00 czynny Koordynator ds. dostępności i audytor dostępności cyfrowej i architektonicznej, właściciel AMP Trainers’ Hub Pan Adam Parysz wprowadzi Państwa w świat audytu dostępności cyfrowej.

Podczas spotkania dowiedzą się Państwo:
– co to jest dostępność cyfrowa
-jak wybrać odpowiednią metodologię
– Próba badawcza co należy przygotować?

Aby zgłosić się na bezpłatne spotkanie należy wysłać do nas e-mail na adres: webinary@res.edu.pl
Temat wiadomości : AUDYT DOSTĘPNOŚCI CYFROWEJ, a w treści maila należy zawrzeć imię i nazwisko, numer telefonu, adres mailowy oraz nazwę instytucji w której Państwo pracują.

Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Czas trwania spotkania to 1 godzina.

Adam Marcin Parysz- Czynny Koordynator ds. dostępności i audytor dostępności cyfrowej i architektonicznej, doradca merytoryczny w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego.
Założyciel i właściciel AMP Trainers HUB Usługi szkoleniowe i archiwistyczne Adam Parysz. Zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zakresu ochrony danych os. (RODO), archiwistyki, platformy EPUAP2, systemów klasy EZD (ELOprofessional), Biuletynu Informacji Publicznej, prawa administracyjnego i dostępu do informacji publicznej. Wdraża systemy ochrony danych os., zajmuje się audytem ryzyka związanego z przeważaniem danych os., opracowuje dokumentację z zakresu ochrony danych os., obiegu dokumentów w podmiocie oraz informacji publicznej.

04 maj 2023 09:00

04 maj 2023 10:00