Zarządzanie projektem – Pomoc publiczna w projektach unijnych

Dolnośląskie, Kujawsko - Pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

#pomocpubliczna, #projektyUE, #szkolenieonline, #UE, #zarządzanieprojektami, projekty

Termin: 05. maja Miejsce: ON-LINE Cena: 359 zł (+VAT)

,

Elwira Grygorczuk
e-mail: egrygorczuk@res.edu.pl

Menedżerowie oraz kierownicy odpowiadający za realizację projektów różnych działów, członkowie zarządu, sponsorzy i pozostałe osoby, którzy chcą pogłębić wiedzę z zakresu zarządzania projektami. Liderzy zespołów oraz członkowie zespołów projektowych, w szczególności uczestniczący w projektach o podwyższonym poziomie ryzyka.

1. Co to jest projekt i zarządzanie projektem.
  2. Jaka jest rola i pozycja kierownika projektu.
  3. Skuteczny zespół projektowy i relacje między tymi osobami.
  4. Jak wybrać zespół projektowy?
  5. Jakie są potrzeby osób zaangażowanych w projekt?
  6. Określanie celu oraz wymagań dla projektu.
  7. Tworzenie konspektu projektu – najważniejsze założenia.
  8. Jak zaangażować i motywować członków zespołu projektowego?
  9. Jak podzielić pogrupować zadania do wykonania w ramach projekt?
  10. Jakie zasoby są potrzebne aby skutecznie zakończyć projekt i utrzymać jego efekty w okresie trwałości?
  11. Kamienie milowe w projekcie.
  12. Jak analizować ryzyka związane z realizacją projektu.
  13. Jak kontrolować prace projektowe?
  14. Jak zarządzać zmianami potrzebnymi do wprowadzenia aby skutecznie zakończyć projekt?
  15. Jak przyśpieszyć realizację projektu i przeciwdziałać opóźnieniom?
  16. Jak zbudować wspólne doświadczenia na bazie zakończonego projektu?

Z wykształcenia ekonomista i finansista. Absolwent Wydziału Ekonomii i Zarządzania oraz Wydziału Finansów i Informatyki na Uniwersytecie w Białymstoku. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Przebył liczne kursy doszkalające, w tym kursy przeznaczone dla trenerów. Doświadczenie zawodowe zdobywał w bankach oraz urzędach. Szkoli pracowników jednostek samorządowych, właścicieli przedsiębiorstw, kadrę zarządzającą i menadżerską.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej informacji organizacyjnych lub poprzez wypełnienie tradycyjnego formularz zgłoszeniowego dostępnej tutaj  i przesłanie do nas faksem 85 87 42 011 lub mailem na biuro@res.edu.pl

Przy zgłoszeniu do 19 kwietnia 2021 cena za osobę to jedyne 329 zł.

05 maj 2021 09:00

05 maj 2021 13:00

KURS INTENDENT W PLACÓWCE ŻYWIENIA ZBIOROWEGO DZIECI I MŁODZIEŻY

KWALIFIKOWALNOŚĆ WYDATKÓW W PROJEKTACH UE NA LATA 2021-2027

NOWOCZESNY KUCHARZ – 2-dniowy kurs DLA KUCHARZY PRACUJĄCYCH W ZAKŁADACH ŻYWIENIA ZBIOROWEGO DZIECI I MŁODZIEŻY (żłobkach, przedszkolach, szkołach itp.)