Wystąpienia publiczne on-line – jak pokonać tremę i w krótkim czasie mówić oraz prezentować lepiej?

Dolnośląskie, Kujawsko - Pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

#online, #publicznie, #RES, #resedukacja, #szkolenie, #webbinar, #występienia, edukacja

Termin: 09. października  Miejsce: SZKOLENIE ONLINE Cena: 289 zł (+VAT)

Katarzyna Zajkowska
e-mail: kzajkowska@res.edu.pl

Szkolenie dla urzędników administracji publicznej, w tym kadry kierowniczej urzędów. Dla wszystkich, którzy chcieliby lepiej komunikować się z odbiorcami.

Cel

Uczestnicy po szkoleniu będą potrafili zastosować główne zasady skutecznych wystąpień publicznych podczas różnych form komunikacji on-line.

Korzyści

Korzyści dla uczestników:

• Lepsze przygotowanie do mówienia i prezentowania w najważniejszych obszarach wystąpień publicznych
  • Eliminacja głównych błędów popełnianych podczas wystąpień on-line.
  • Zmniejszenie tremy przed wypowiadaniem się do kamery.
  • Bardziej świadome budowanie swojego wizerunku oraz relacji z audytorium.

Metody pracy

Mini-wykłady, omawianie przykładów i dobrych praktyk, krótkie ćwiczenia, dla chętnych – nagranie kilkuminutowego wystąpienia uczestnika oraz omówienie przez trenera.

Program:

1. Szkolenie dla pracowników i przełożonych, którzy w krótkim czasie chcą zacząć występować lub poprawić jakość swoich wystąpień publicznych on-line. Dla prowadzących spotkania, zebrania, szkolenia on-line oraz uczestniczących w nich.Program:
    1. Jak skutecznie występować tu, gdzie jesteś i z tym, co masz – dostosowanie przestrzeni i warunków wystąpienia.
    2. Podstawowe wymagania techniczne i najpopularniejsze programy do wystąpień on-line.
    3. Jak przygotować treść wystąpienia.
    4. Wykorzystanie efektów wizualnych.
    5. Jak ułatwić sobie występowanie.
    6. Rozpoczęcie i zakończenie udanego wystąpienia.
    7. Treść wystąpienia – złote zasady ciekawych wystąpień.
    8. Jak zmniejszyć stres i tremę przed pokazaniem się w kamerze i mówieniem.
    9. Budowanie kontaktu z audytorium.
    10. Mowa ciała i wygląd podczas wystąpień.
    11. Trudne sytuacje – jak sobie poradzić (odpowiedzi na pytania uczestników, wpadki i pomyłki, awarie i zdarzenia nieprzewidziane, kontrolowanie czasu, stres i panika w trakcie)
    12. Wystąpienia tradycyjne i on-line – podobieństwa i różnice (czego nie trzeba robić, a na co zwrócić szczególną uwagę on-line).
    13. Dla osób chętnych – nagranie krótkiego wystąpienia uczestnika i feedback od trenera.

Certyfikowany trener, psycholog, urzędnik służby cywilnej. Od lat rozwija kompetencje pracowników i kadry kierowniczej urzędów i firm. Jest autorką szkoleń z komunikacji, asertywności, autoprezentacji i wystąpień publicznych, rekrutacji i selekcji, kierowania zespołem. Trener wewnętrzny w jednym
z urzędów centralnych, gdzie prowadzi warsztaty m.in. z poprawności językowej tekstów urzędowych. Na szkoleniach stawia na dobry kontakt z uczestnikami i dużą dawkę praktyki.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej informacji organizacyjnych lub poprzez wypełnienie tradycyjnego formularz zgłoszeniowego dostępnej tutaj  i przesłanie do nas faksem 85 87 42 011 lub mailem na biuro@res.edu.pl

09 październik 2020 09:00

09 październik 2020 15:00

Zamówienia publiczne do 130 000 zł w pomocy społecznej