Wykonawca o nowym prawie Zamówień publicznych – szkolenie online

11 grudnia 2020_09:00 - 13:00

Termin: 11 grudnia  Miejsce: online Cena: 279 zł (+VAT)

Magda Rygorczuk
e-mail: mrygorczuk@res.edu.pl
Program szkoleniaProwadzącyFormularz zgłoszeniowy

Program:

1. Wstęp – systematyka nowej ustawy, rodzaje zamawiających, progi w zamówieniach (zamówienia bagatelne, krajowe, unijne).
  2. Warunki udziału w postępowaniu i podstawy wykluczenia wykonawcy.
  3. Korzystanie z potencjału podmiotu trzeciego.
  4. Wadium.
  5. Zamówienia bagatelne – zasady ubiegania się o zamówienia o niższej wartości.
  6. Składanie ofert w zamówieniach poniżej progów (tryb podstawowy i jego warianty).
  7. Badanie ofert w przetargu nieograniczonym i ograniczonym (etap składania dokumentów, uzupełnianie dokumentów, treść oferty, jednolity dokument zamówienia)
  8. Procedura odwrócona.
  9. Badanie rażąco niskiej ceny.
  10. Składanie i rozpatrywanie odwołań.
  11. Zasady składania skarg na orzeczenie KIO.
  12. Umowy w sprawie zamówienia publicznego (zmiany umowy, ochrona podwykonawców, odstąpienie od umowy, zabezpieczenie).
  13. Pozasądowe rozwiązywanie sporów.

Radca prawny i trener z praktycznym doświadczeniem w zakresie prawa. Pracownik działów prawnych i kancelarii, odpowiedzialny za stosowanie przepisów różnych gałęzi prawa, cywilnego (umowy w obrocie gospodarczym, ogólne warunki umów), handlowego, administracyjnego (ochrona danych osobowych i informacji niejawnych, zamówienia publiczne – umowy).

Uczestnik prac legislacyjnych. Wieloletnie doświadczenie zawodowe wykładowcy wyniesione z różnych instytucji – od firm , w tym międzynarodowych, poprzez urzędy administracji rządowej i samorządowej a także działalność publicystyczna dały bazę do specyficznego podejścia w zakresie prowadzonych szkoleń.  Praktyczne przykłady i ćwiczenia dobrane do zapotrzebowania uczestników są ich nieodzownym elementem, a prowadzone tzw. burze mózgów i dyskusje wręcz nieodzowne.

Od lat związana z sektorami gospodarczymi gdzie ochrona danych osobowych, zagadnienia poufności są podstawą prowadzenia działalności biznesowej. Do jej doświadczeń zawodowych zalicza się także współpraca z syndykiem masy upadłości, firmami z sektora budowlanego, komputerowej, gospodarki odpadami, JST.

Uwaga!

Przy zgłoszeniu do 01 grudnia 2020 r. cena szkolenia to 259 zł/os!

• Możliwość zadawania pytań ekspertowi na żywo

Data:
11 grudnia 2020
Czas:
Koszt:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sylwia Burak i Elwira Grygorczuk – wspólnicy prowadzący działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej pod firmą RES Edukacja – Kompleksowa organizacja szkoleń s.c. ul. Białostoczek 15/35, 15-869 Białystok, NIP: 5423316405, REGON: 380410137,