Windykacja opłat za korzystanie z lokali w spółdzielni mieszkaniowej

13 lipca_08:30 - 11:00

299zł

Termin: 13. lipca Miejsce: SZKOLENIE ONLINE Cena:  299 zł (+VAT)

Katarzyna Zajkowska
e-mail: kzajkowska@res.edu.pl
AdresaciProgram szkoleniaProwadzącyFormularz zgłoszeniowy

Adresaci:

Szkolenia przeznaczone są dla pracowników wydziałów finansowych i księgowych jednostek samorządu terytorialnego oraz dla pracowników spółdzielni mieszkaniowych.

1. Tytuły prawne udostępniania gruntów i lokali mieszkalnych i użytkowych w spółdzielniach mieszkaniowych
  2. Zapisy w statucie spółdzielni mieszkaniowej, zapewniające racjonalną windykację opłat za korzystanie z lokali
  3. Prawidłowe procedury windykacyjne: windykacja „miękka”, sąd i egzekucja komornicza.
  4. Zestaw dokumentów gwarantujących szybkie uzyskanie tytułu egzekucyjnego.
  5. PYTANIA, ODPOWIEDZI, DYSKUSJA.

Współzałożycielka Kancelarii, jej główny filar i dobry duch naszego zespołu. Radca prawny z wieloletnim doświadczeniem. Tuż po ukończonej aplikacji radcowskiej z zaangażowaniem rozpoczęła pomoc prawną dla warszawskiego samorządu terytorialnego, którą kontynuuje. Zdobywaną przez lata wiedzę i praktyczne umiejętności prawnicze wykorzystuje teraz, skutecznie pomagając swoim Klientom w nawet bardzo skomplikowanych sprawach. W ramach spółki partnerskiej nadzoruje spory sądowe Klientów oraz zajmuje się doradztwem z zakresu prawa zobowiązań, prawa rzeczowego, autorskiego oraz prawa pracy. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim oraz liczne studia podyplomowe, w tym z zakresu prawa europejskiego, prawa nieruchomości oraz praw autorskich.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej informacji organizacyjnych lub poprzez wypełnienie tradycyjnego formularz zgłoszeniowego dostępnej tutaj .doc .pdf i przesłanie do nas faksem 85 87 42 011 lub mailem na res@res.edu.pl

Przy zgłoszeniu do 21 czerwca cena za szkolenie to 279 zł / osobę!