TIK w praktyce nauczyciela (warsztaty na wybranych platformach i aplikacjach w sieci )

Dolnośląskie, Kujawsko - Pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

#platforma, #praktyka nauczyciela, #res edukacja, #szkolenie online, TIK, warsztaty

Termin: 11 marzec ( 15:00-18:00)  Miejsce: online  Cena:259 zł (+VAT)

Magda Rygorczuk
e-mail: mrygorczuk@res.edu.pl

Szkolenie skierowane do nauczycieli szkół podstawowych.

Cel

Rozwijanie kompetencji cyfrowych poprzez ukazanie nowych możliwości wykorzystania narzędzi internetowych na lekcji.

Cele szczegółowe:

-uczestnicy poznają wybrane platformy edukacyjne i aplikacje do tworzenia materiałów na potrzeby lekcji,

-uczestnicy poznają źródła gotowych materiałów i możliwości ich edycji na własne potrzeby

PROGRAM SZKOLENIA:

1. Czym jest TIK
  2. Przegląd wybranych zasobów edukacyjnych w sieci (bezpłatne aplikacje sieciowe)
  3. Zdalne nauczanie (Teams, Meet, Zoom)
  4. Praca na platformie edukacyjnej epodreczniki.pl
  5. Możliwości jakie daje nam Google.com
  6. Microsoft Office 365 w praktyce zdalnego nauczania
  7. Materiały a prawa autorskie
  8. Uwagi i wyjaśnienia

Doświadczony wykładowca z zakresu SIO, przeprowadził wiele szkoleń z modernizowanego SIO, absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego, doświadczony trener, nauczyciel dyplomowany, inspektor bezpieczeństwa teleinformatycznego i administrator bezpieczeństwa informacji. Szkolenia i kursy prowadzi od 1995 roku. Posiada praktyczną znajomość technik szkoleniowych, skutecznych form komunikacji, przekazywania wiedzy oraz umiejętność łączenia zagadnień prawnych z zagadnieniami informatycznymi.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej informacji organizacyjnych lub poprzez wypełnienie tradycyjnego formularz zgłoszeniowego dostępnej tutaj i przesłanie do nas faksem 85 87 42 011 lub mailem na biuro@res.edu.pl

11 marzec 2021 15:00

11 marzec 2021 18:00

Organizacja konkursu na dyrektora szkoły/przedszkola

Warsztaty praktyczne: przygotowanie i przeprowadzenie zamówienia publicznego na środki spożywcze i usługi cateringowe. Prowadzenie gospodarki magazynowej środkami spożywczymi po przeprowadzeniu zamówienia i podpisaniu umowy.

Warsztaty praktyczne: układanie receptur i jadłospisów w żywieniu zbiorowym dzieci i młodzieży.