Specjalista ds. realizacji projektów UE

22 czerwca_09:00 - 13:00

Termin: 22. czerwca Miejsce: ON-LINE Cena: 359 zł (+VAT)

Elwira Grygorczuk
e-mail: egrygorczuk@res.edu.pl
AdresaciProgram szkoleniaProwadzącyFormularz zgłoszeniowy

Szkolenie przeznaczone dla kierowników i koordynatorów projektów unijnych, specjalistów ds. funduszy unijnych, księgowych, kadrowych, prawników oraz audytorów zaangażowanych w końcową fazę realizacji projektów unijnych.

1. Polityka spójności w nowym okresie programowania.
  2. Najważniejsze dokumenty strategiczne.
  3. Ułatwienia i uproszenia w ubieganiu się i realizacji projektów współfinansowanych z UE w latach 2014-2020.
  4. Pułapy finansowe dla konkretnych obszarów tematycznych.
  5. Nowe zasady i zalecenia dotyczące tworzenia i realizacji projektów unijnych.
  6. Realizacja inicjatyw „miękkich” w zakresie szkoleń i doradztwa finansowanych ze środków EFS na szczeblu regionu.
  7. Dofinansowanie dla instytucji otoczenia biznesu i jednostek B+R na szczeblu regionu.
  8. Określenie Beneficjenta i wybór typu projektu.
  9. Określenia celów projektu i ich zgodności z wybranymi celami tematycznymi funduszy UE.
  10. Kwantyfikacja celów projektu na poziomie wskaźników produktu i rezultatu.
  11. Opis i uzasadnienie projektu.
  12. Tworzenie Budżetu projektu w podziale na różne grupy kosztowe.
  13. Ocena kwalifikowalności wydatków.
  14. Zasadność planowanych wydatków w kontekście efektywności kosztowej.
  15. Montaż finansowy projektu i wysokość wnioskowanego dofinansowania.
  16. Wkład własny i jego formy.

Z wykształcenia ekonomista i finansista. Absolwent Wydziału Ekonomii i Zarządzania oraz Wydziału Finansów i Informatyki na Uniwersytecie w Białymstoku. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Przebył liczne kursy doszkalające, w tym kursy przeznaczone dla trenerów. Doświadczenie zawodowe zdobywał w bankach oraz urzędach. Szkoli pracowników jednostek samorządowych, właścicieli przedsiębiorstw, kadrę zarządzającą i menadżerską.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej informacji organizacyjnych lub poprzez wypełnienie tradycyjnego formularz zgłoszeniowego dostępnej tutaj  .doc .pdf i przesłanie do nas faksem 85 87 42 011 lub mailem na biuro@res.edu.pl

Przy zgłoszeniu do 7 czerwca 2021 cena za osobę to jedyne 309 zł.