PROJEKTOWANIE PRZEDSIĘWZIĘĆ KULTURALNYCH I ARTYSTYCZNYCH, CZYLI JAK ZREALIZOWAĆ UDANĄ IMPREZĘ KULTURALNĄ?

Cała Polska, Online

#finansowanie przedsięwzięć, #online, #RES, #res edukacja, #szkolenie, #szkolenie online, #szkolenieonline, artystyczne, impreza, imprezy, kultura, kulturalne, projektowanie przedsięwzięć

Przy zgłoszeniu do 16. sierpnia cena to 389 zł/os.

Co wyniesiesz z tego szkolenia?

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do tworzenia i realizacji projektów kulturalnych. Ideą warsztatów jest mobilizacja uczestników do aktywnego i twórczego udziału na wszystkich etapach projektu (od pomysłu do zysku).

Korzyści dla uczestnika lub uczestników z uczestnictwa w szkoleniu:
1. Uzyskanie praktycznych informacji na temat etapów przygotowania przedsięwzięcia kulturalnego
2. Pozyskanie umiejętności przygotowania biefu wydarzenia
3. Umiejętność zarządzania zespołem projektowym
4. Wymiana doświadczeń z innymi uczestnikami szkolenia

-Pracownicy instytucji kultury
– Pracownicy organizacji pozarządowych zajmujących się kulturą i działaniami artystycznymi
– Pracownicy Uczelni artystycznych
– Studenci i doktoranci kierunków artystycznych
– Artyści

1. Krótkie wprowadzenie do tematu przygotowania wydarzeń kulturalnych
2. Konstrukcja dobrego briefu (cele, odbiorcy, partnerzy, uczestnicy, czas, koszty)
3. Przygotowanie projektu przez uczestników – ocena i dyskusja
4. Wzajemne korzyści i zagrożenia we współpracy
5. Finansowanie przedsięwzięć kulturalnych
6. Obsługa projektu – zadania zespołu projektowego

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego – kierunek Animacja Kultury oraz Zarządzanie Kulturą. Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w instytucji kultury (Opera Krakowska – specjalista PR i sponsoringu, Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK – specjalista ds. programów). Współpracuje z Instytutem Doradztwa Europejskiego i Regionalnego oraz Regionalnym Instytutem Kultury w Katowicach prowadząc szkolenia ze sponsoringu, projektowania przedsięwzięć kulturalnych w instytucjach kultury i PR-u. Współautorka programu szkoleniowego z zakresu PR i sponsoringu w instytucjach kultury w ramach europejskiego projektu „JAsne komunikaTY”. Prowadzi własną firmę zajmującą się PR i marketingiem oraz pozyskiwaniem funduszy, szczególnie w sektorze kultury.

11 wrzesień 2023 09:00

11 wrzesień 2023 13:00

ZFŚS w jednostkach sektora finansów publicznych po zmianach w kontekście RODO, COVID-19 oraz odpowiedzialności karnej, skarbowej i dyscyplinarnej w jednostkach sektora finansów publicznych w tym w jednostkach oświaty i instytucjach kultury.

Dostępność dla osób ze szczególnymi potrzebami i niepełnosprawnościami

Kurs Kancelaryjno – Archiwalny I stopnia