Ostatni nabór wniosków z Programu „CYFROWA GMINA” – złóż wniosek i otrzymaj dofinansowanie dla swojej GMINY

4 lutego_09:00 - 12:00

339zł

Termin: 4. lutego Miejsce: Online Cena: 339 zł (+VAT)

Katarzyna Zajkowska
e-mail: kzajkowska@res.edu.pl
Program szkoleniaProwadzącyFormularz zgłoszeniowy

Ruszył trzeci nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Cyfrowa Gmina”, który potrwa do 10 lutego 2022r. Łącznie w tym etapie uprawnionych do ubiegania się o dofinansowanie jest 626 gmin, które nie uczestniczyły w dwóch pierwszych naborach, a całkowita kwota przeznaczona na ten cel wynosi ponad 162 miliony zł.

Cel
Wsparcie rozwoju cyfrowego instytucji samorządowych oraz zwiększenie cyberbezpieczeństwa.

​​​Dofinansowanie będzie można otrzymać na zadania związane z:

Cyfryzacją urzędów JST i jednostek im podległych oraz nadzorowanych poprzez nabycie sprzętu IT i oprogramowania, licencji niezbędnych do realizacji e-usług, pracy i edukacji zdalnej.
Edukację cyfrową dla JST w zakresie obsługi nabytego sprzętu oraz oprogramowania i licencji.
Analizą stanu cyberbezpieczeństwa JST, a także zapewnieniem cyberbezpieczeństwa samorządowych systemów informatycznych.

Projekt Cyfrowa Gmina finansowany jest z Funduszy Europejskich w ramach programu React-EU i skierowany jest do wszystkich gmin w Polsce.

Całkowity budżet programu to miliard złotych. Minimalna wysokość grantu to 100 tys. zł, maksymalna zaś to 2 mln zł.

Środki te gminy mogą wykorzystać m.in. na: zakup sprzętu, oprogramowania i licencji, edukację cyfrową dla pracowników JST i jednostek podległych oraz zapewnienie cyberbezpieczeństwa samorządowych systemów informatycznych. Z projektu można sfinansować poniesione już wydatki (od lutego ubiegłego roku). Okres kwalifikowalności wydatków dla tego projektu to luty 2020 r. – koniec września 2023 r.

Prowadzący: Praktyk, Kierownik Referatu Rozwoju i inwestycji. Posiada bogate doświadczenie w pozyskiwaniu środków finansowych ze źródeł zewnętrznych. Członek komisji przetargowej w gminie.

SZKOLENIOWIEC w zakresie składania wniosków z funduszy POLSKI ŁAD, CYFROWA GMINA, FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej informacji organizacyjnych lub poprzez wypełnienie tradycyjnego formularz zgłoszeniowego dostępnej tutaj .doc .pdf i przesłanie do nas faksem 85 87 42 011 lub mailem na res@res.edu.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017, poz.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez RES Edukacja – Kompleksowa organizacja szkoleń s.c. przy ul. Białostoczek 15/35 z siedzibą w Białymstoku. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przez jej wycofaniem