Prawa i obowiązki Radnych – praktyczny warsztat online

Dolnośląskie, Kujawsko - Pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Online, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

#gmina, #obowiązki rady, #online, #prawa radnego, #rada gminy, #radna, #radny, #RES, #resedukacja, #szkolenie, rada

Termin: 9. grudnia Miejsce: SZKOLENIE ONLINE Cena:  299 zł (+VAT)

Katarzyna Zajkowska

e-mail: kzajkowska@res.edu.pl

Głównym celem spotkania jest udzielenie odpowiedzi na pytania o prawa i obowiązki wynikające ze stanowiska Radnego.

Adresaci szkolenia:
• Wszystkie osoby zainteresowane powyższą tematyką;

Główne założenia spotkania:

Ø Jakie uprawnienia przysługują radnym?
Ø Jakie obowiązki spoczywają na radnych?
Ø Jakie sankcje grożą radnym za nieprzestrzeganie ciążących na nich
obowiązków?
Ø Jak funkcjonuje rada gminy (rada miasta)?
Ø Co zmieniło się w nowej kadencji organów JST?

Współzałożycielka Kancelarii, jej główny filar i dobry duch naszego zespołu. Radca prawny z wieloletnim doświadczeniem. Tuż po ukończonej aplikacji radcowskiej z zaangażowaniem rozpoczęła pomoc prawną dla warszawskiego samorządu terytorialnego, którą kontynuuje. Zdobywaną przez lata wiedzę i praktyczne umiejętności prawnicze wykorzystuje teraz, skutecznie pomagając swoim Klientom w nawet bardzo skomplikowanych sprawach. W ramach spółki partnerskiej nadzoruje spory sądowe Klientów oraz zajmuje się doradztwem z zakresu prawa zobowiązań, prawa rzeczowego, autorskiego oraz prawa pracy. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim oraz liczne studia podyplomowe, w tym z zakresu prawa europejskiego, prawa nieruchomości oraz praw autorskich.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej informacji organizacyjnych lub poprzez wypełnienie tradycyjnego formularz zgłoszeniowego dostępnej tutaj i przesłanie do nas faksem 85 87 42 011 lub mailem na res@res.edu.pl

09 grudzień 2021 12:30

09 grudzień 2021 15:00

Zamówienia publiczne do 130 000 zł. w oświacie

ZFŚS w jednostkach sektora finansów publicznych po zmianach w kontekście RODO, COVID-19 oraz odpowiedzialności karnej, skarbowej i dyscyplinarnej w jednostkach sektora finansów publicznych w tym w jednostkach oświaty i instytucjach kultury.

PRAKTYCZNE WARSZTATY Z RAPORTOWANIA SCHEMATÓW PODATKOWYCH NA PRZYKŁADACHZ UWZGLĘDNIENIEM ZMIAN OD 1 LIPCA 2023R.