Pozwolenia zintegrowane – procedura wydawania, dostosowywanie pozwoleń do konkluzji BAT

11 sierpnia_10:00 - 15:00

Termin: 11 sierpnia Miejsce: ON-LINE Cena: 315 zł (+VAT)

Magda Rygorczuk
e-mail: mrygorczuk@res.edu.pl

AdresaciProgram szkoleniaProwadzącyFormularz zgłoszeniowy

Szkolenie jest dedykowane dla pracowników administracji publicznej oraz przedsiębiorców, którzy są zobowiązani pozyskać pozwolenie zintegrowane, albo są adresatami takiego pozwolenia, które wymaga jednak przeglądu i dostosowania do konkluzji BAT.

• Omówienie idei zintegrowanego podejścia;
  • Podstawowe pojęcia: zanieczyszczenie, instalacja, tytuł prawny do instalacji, BAT’y BREF’y);
  • Procedura wydawania pozwoleń zintegrowanych;
  • Przegląd i dostosowanie pozwoleń zintegrowanych do konkluzji BAT;
  • Cofnięcie,wygaszenia i zmiany pozwoleń zintegrowanych.

Od dziesięciu lat prowadzi kancelarię radcy prawnego w Gdańsku. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Była stypendystką Uniwersytetu Sophia Antipolis w Nicei (Francja). Ukończyła studia podyplomowe z prawa ochrony środowiska na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Specjalizuje się w prawie ochrony środowiska. Doświadczenie zawodowe zdobywała prowadząc m.in. obsługę prawną jednej z największych grup kapitałowych w Polsce z sektora energetyki. Nadzorowała prawnie inwestycje w odnawialne źródła energii. Prowadzi obsługę prawną inwestycji budowlanych z uwzględnienie obowiązków wynikających z prawa ochrony środowiska. Od dwóch lat prowadzi także działalność szkoleniową. Jest wykładowcą w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku i szkoli aplikantów radcowskich.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej informacji organizacyjnych lub poprzez wypełnienie tradycyjnego formularz zgłoszeniowego dostępnej tutaj  .doc .pdf i przesłanie do nas faksem 85 87 42 011 lub mailem na biuro@res.edu.pl

Przy zgłoszeniu do 31 lipca 2020 cena za osobę to jedyne 299 zł

• Możliwość zadawania pytań ekspertowi na żywo

Szkolenie on-line