Pozwolenia zintegrowane – procedura wydawania, dostosowywanie pozwoleń do konkluzji BAT

Dolnośląskie, Kujawsko - Pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

#BAT, #konkluzja BAT, #Pozwolenia zintegrowane, #res edukacja, #szkolenie online

Termin: 30 marca   Miejsce: ON-LINE Cena: 349 zł (+VAT)

Magda Rygorczuk
e-mail: mrygorczuk@res.edu.pl

Szkolenie jest dedykowane dla pracowników administracji publicznej oraz przedsiębiorców, którzy są zobowiązani pozyskać pozwolenie zintegrowane, albo są adresatami takiego pozwolenia, które wymaga jednak przeglądu i dostosowania do konkluzji BAT.

• Omówienie idei zintegrowanego podejścia;
  • Podstawowe pojęcia: zanieczyszczenie, instalacja, tytuł prawny do instalacji, BAT’y BREF’y);
  • Procedura wydawania pozwoleń zintegrowanych;
  • Przegląd i dostosowanie pozwoleń zintegrowanych do konkluzji BAT;
  • Cofnięcie,wygaszenia i zmiany pozwoleń zintegrowanych.

Od dziesięciu lat prowadzi kancelarię radcy prawnego w Gdańsku. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Była stypendystką Uniwersytetu Sophia Antipolis w Nicei (Francja). Ukończyła studia podyplomowe z prawa ochrony środowiska na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Specjalizuje się w prawie ochrony środowiska. Doświadczenie zawodowe zdobywała prowadząc m.in. obsługę prawną jednej z największych grup kapitałowych w Polsce z sektora energetyki. Nadzorowała prawnie inwestycje w odnawialne źródła energii. Prowadzi obsługę prawną inwestycji budowlanych z uwzględnienie obowiązków wynikających z prawa ochrony środowiska. Od dwóch lat prowadzi także działalność szkoleniową. Jest wykładowcą w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku i szkoli aplikantów radcowskich.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej informacji organizacyjnych lub poprzez wypełnienie tradycyjnego formularz zgłoszeniowego dostępnej tutaj  i przesłanie do nas faksem 85 87 42 011 lub mailem na biuro@res.edu.pl

Przy zgłoszeniu do 16 marca  2021 cena za osobę to jedyne 319 zł

• Możliwość zadawania pytań ekspertowi na żywo

30 marzec 2021 10:00

30 marzec 2021 14:00

Ewidencja gruntów i budynków – aktualne problemy i nowelizacja przepisów wykonawczych.

Geodezyjne podziały nieruchomości

ZARZĄDZANIE ZASOBEM MIESZKANIOWYM GMINY na podstawie przepisów ustawy oraz aktów prawa miejscowego.