Pozbawianie władzy rodzicielskiej a dobro dzieci

Cała Polska, Online

#online, #RES, #resedukacja, #szkolenie, #szkolenie online, #szkolenieonline, #szkolimy, dziecko, przemoc, sąd, włądza, władza rodzicielska

Przy zgłoszeniu do 16. stycznia cena szkolenia to jedyne 299 zł/os!

Cel szkolenia/korzyści: uzyskanie i/lub poszerzenie wiedzy uczestników na temat władzy rodzicielskiej (pełnej, ograniczonej i braku władzy rodzicielskiej), dobra dziecka, możliwości sądów co do ingerencji we władzę rodzicielską, wydania zarządzeń opiekuńczo-wychowawczych, przebiegu postępowań sądowych w tym temacie.

Dla kogo?

psychologów, pedagogów, wszystkich zainteresowanych

– czym jest władza rodzicielska

– jakie są rodzaje i zakresy władzy rodzicielskiej

– z czym wiąże się ograniczenie, zawieszenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej, w jakich przypadkach sąd może je orzec

– czym jest dobro dziecka według polskiego systemu prawnego

– czym kieruje się Sąd przy orzekaniu o władzy rodzicielskiej i wydawaniu zarządzeń opiekuńczo-wychowawczych

– jak wygląda postępowanie sądowe dotyczące władzy rodzicielskiej (od warunków formalnych i fiskalnych złożenia wniosku, poprzez możliwy przebieg postępowania aż po wydanie orzeczenia)

– badania OZSS lub u biegłego psychologa

– władza rodzicielska a alimenty i kontakty

– pozycja ojca i matki w polskim systemie prawnym

adwokat, psycholog, mediator

01 luty 2023 09:00

01 luty 2023 13:00

PRZYGOTOWANIE ZAKŁADU ŻYWIENIA ZBIOROWEGO DO KONTROLI SANITARNEJ ORAZ DOKUMENTACJA GHP, GMP I HACCP ZGODNA Z AKTUALNYMI PRZEPISAMI PRAWNYMI

ZFŚS w jednostkach sektora finansów publicznych po zmianach w kontekście RODO, COVID-19 oraz odpowiedzialności karnej, skarbowej i dyscyplinarnej w jednostkach sektora finansów publicznych w tym w jednostkach oświaty i instytucjach kultury.

Organizacja konkursu na dyrektora szkoły/przedszkola