Organizacyjne i prawne aspekty udzielania teleporad w czasie pandemii

Dolnośląskie, Kujawsko - Pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

#lekarz, #online, #RES, #res edukacja, #stattus prawny teleporady, #szkolenie, #teleporada

Termin: 14. października Miejsce: SZKOLENIE ONLINE Cena: 349 zł (+VAT)

Katarzyna Zajkowska
e-mail: kzajkowska@res.edu.pl

Celem szkolenia jest zapoznanie jego uczestników z zasadami udzielania porad telefonicznych podczas pandemii.

Adresaci:

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do pracowników służby zdrowia oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką.

Zagadnienia poruszane podczas szkolenia:

• status prawny teleporad
  • odpowiedzialność za teleporady
  • wymogi prawnego wobec teleporad finasnowanych przez NFZ i niefinansowanych przez NFZ
  • 8 zasad bezpiecznej teleporady

Doktor nauk prawnych, radca prawny, ekspert ds. legislacji i członek Komisji Bioetycznej przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Warszawie. Specjalizuję się w obronie lekarzy we wszelkich sprawach sądowych (karnych, cywilnych, zawodowych) oraz w obsłudze prawnej podmiotów leczniczych i praktyk lekarskich. Prowadzę szkolenia dla lekarzy w formie wykładów i warsztatów. Łączę działalność naukową z praktyką zawodową.

Od 16 lat praktyka w zawodzie prawniczym, ponad 200 prowadzonych spraw w obronie lekarzy, blisko 300 zrealizowanych wykładów i szkoleń dla wszystkich zawodów medycznych, ponad 2500 udzielonych konsultacji prawnych, doświadczenie w zakresie legislacji, ponad 10 lat współpracy z wiodącymi uczelniami w zakresie wykładów z prawa medycznego dla studentów prawa i medycyny, współpracownik samorządów zawodów medycznych, ekspert sejmowej Komisji Zdrowia, autor 355 opinii prawnych i ekspertyz na potrzeby Sejmu, członek Komisji Bioetycznej przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Warszawie, ponad 150 publikacji naukowych i dydaktycznych w zakresie prawa medycznego.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej informacji organizacyjnych lub poprzez wypełnienie tradycyjnego formularz zgłoszeniowego dostępnej tutaj i przesłanie do nas faksem 85 87 42 011 lub mailem na res@res.edu.pl

Przy zgłoszeniu do 17 września cena za szkolenie to 309 zł / osobę!

14 październik 2021 09:00

14 październik 2021 11:00

Warsztaty kancelaryjne dla pracowników biurowych. Formy grupowania i łączenia pism.

Aktualizacja instrukcji kancelaryjnych oraz jednolitego rzeczowego wykazu akt w związku z wdrażaniem EZD i e-Doręczenia

Obieg i archiwizacja dokumentów, archiwum zakładowe