ORGANIZACJA WYDARZEŃ KULTURALNYCH I ARTYSTYCZNYCH.

Dolnośląskie, Kujawsko - Pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podlaskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

#kultura, #materiały promocyjne, #organizacja wydzarzeń kulturalnych i artystycznych, #res edukacja, #wydarzenia artystyczne

Termin: 15 kwietnia Cena: 249 zł (+VAT)

Magda Rygorczuk
e-mail: mrygorczuk@res.edu.pl

Celem szkolenia jest nabycie przez uczestników umiejętności przeprowadzenie skutecznych akcji promocyjnych wydarzeń kulturalnych i artystycznych. Nabycie umiejętności dotyczących działań promocyjnych, medialnych i PR-owych.

Korzyści z uczestnictwa w szkoleniu:

1. Nabycie umiejętności przygotowania materiałów promocyjnych (plakat, ulotka, ogłoszenie)
2. Praktyczne rady dot. wystąpień publicznych, wywiadów radiowych i telewizyjnych
3. Zdobycie umiejętności przygotowania konferencji prasowej
4. Otrzymanie praktycznych rad dot. zapisów umowy patronackiej

Adresaci:

Pracownicy instytucji kultury
– Pracownicy organizacji pozarządowych zajmujących się kulturą
– Pracownicy Uczelni artystycznych
– Studenci i doktoranci kierunków artystycznych
– Artyści

Program:

1. Co powinny zawierać materiały promocyjne?
2. Sukces w pracy z mediami
3. Narzędzia współpracy z mediami, przygotowanie materiałów prasowych.
4. Jak zaprojektować i przeprowadzić konferencję prasową?
5. Jak pozyskać i zatrzymać przy sobie patronów medialnych

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego – kierunek Animacja Kultury oraz Zarządzanie Kulturą. Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w instytucji kultury (Opera Krakowska – specjalista PR i sponsoringu, Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK – specjalista ds. programów).  Współpracuje z Instytutem Doradztwa Europejskiego i Regionalnego oraz Regionalnym Instytutem Kultury w Katowicach prowadząc szkolenia ze sponsoringu, projektowania przedsięwzięć kulturalnych w instytucjach kultury i PR-u. Współautorka programu szkoleniowego z zakresu PR i sponsoringu w instytucjach kultury w ramach europejskiego projektu „JAsne komunikaTY”.  Prowadzi własną firmę zajmującą się PR i marketingiem oraz pozyskiwaniem funduszy, szczególnie w sektorze kultury.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej informacji organizacyjnych lub poprzez wypełnienie tradycyjnego formularz zgłoszeniowego dostępnej tutaj i przesłanie do nas faksem 85 87 42 011 lub mailem na biuro@res.edu.pl

15 kwiecień 2021 09:00

15 kwiecień 2021 13:00

Zamówienia publiczne do 130 000 zł w pomocy społecznej

ZFŚS w jednostkach sektora finansów publicznych po zmianach w kontekście RODO, COVID-19 oraz odpowiedzialności karnej, skarbowej i dyscyplinarnej w jednostkach sektora finansów publicznych w tym w jednostkach oświaty i instytucjach kultury.

Błędy w realizacji kontroli zarządczej w świetle wyników organów kontroli: NIK, MF, RIO