Ocena ryzyka zawodowego w czasie pandemii COViD.

Dolnośląskie, Kujawsko - Pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

#covid-19, #Ocena ryzyka zawodowego, #res edukacja, #szkolenie online, BHP

Termin: 12 marzec   Miejsce: online  Cena:259 zł (+VAT)

Magda Rygorczuk
e-mail: mrygorczuk@res.edu.pl

Pracodawcy, osoby zarządzające zespołem, kadry, pracownicy odpowiadający w zakładzie za BHP, społeczni inspektorzy pracy, osoby odpowiadające za system ISO 45 001.

[/su_tab]

PROGRAM SZKOLENIA:

1.   Koronawirus SARS-CoV-2 jako zagrożenie biologiczne.
    2. Ocena ryzyka zawodowego jako jeden z podstawowych dokumentów BHP w zakładzie pracy – podstawa prawna , forma , metody tworzenia , dokumentacja.
    3. Zasadność uznania COVID za zagrożenie w odniesieniu do branży oraz konsekwencje uznania/ nieuznania w konkretnych przypadkach.
    4. Pozostałe nowo ujawnione ryzyka/zagrożenia powstałe w wyniku pandemii

Obowiązkowy, komunikatywny, ambitny Właściciel firmy Krono BHP i Ochrona środowiska. Pracownik firmy KIRCHHOFF Polska Sp. z o.o. Absolwent Ochrony Środowiska, studiów podyplomowych BHP. Były pracownik Good Food Products. Posiada doświadczenie w branży związanej z ochroną środowiska. Odbył staż w firmie Ekostandard, gdzie opanował umiejętność pisania raportów środowiskowych, kart informacyjnych oraz prac biurowych. Przebywał na stażu w przedsiębiorstwie Stena Recycling, gdzie zapoznał się z prowadzeniem ewidencji odpadów. Bardzo dobrze obsługuje programy GIS (Arc GIS, QGIS) oraz pakiet Microsoft Office. Posiada umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielnej, potrafi pracować pod presją czasu. Wyróżnia się zdolnością szybkiego i analitycznego myślenia, jak również umiejętnością pracy z klientem. Jest osobą dobrze zorganizowaną i zawsze w pełni angażuje się w powierzone obowiązki. Dąży do samodoskonalenia poprzez podejmowanie nowych wyzwań w zawodzie Specjalisty ds. BHP i PPOŻ w Kirchhoff Polska i prowadzenie licznych szkoleń oraz konferencji, jak również rozwiązywanie problemów czytelników oraz opracowywanie zagadnień.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej informacji organizacyjnych lub poprzez wypełnienie tradycyjnego formularz zgłoszeniowego dostępnej tutaj i przesłanie do nas faksem 85 87 42 011 lub mailem na biuro@res.edu.pl

12 marzec 2021 09:00

12 marzec 2021 12:00

Gospodarka kasowa i gospodarka drukami ścisłego zarachowania w  jednostkach organizacyjnych samorządu terytorialnego. Limity płatności gotówkowych w 2024r. -kogo dotyczą ograniczenia i jakie mogą być konsekwencje zapłaty gotówką np. w kasie urzędu gminy?

Obieg i archiwizacja dokumentów w systemie Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją

Poprawne redagowanie pism urzędowych