Ocena ryzyka zawodowego (aktualizacja pod względem COVID -19)

Dolnośląskie, Kujawsko - Pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

#covid-19, #Ocena ryzyka zawodowego, #online, #procedury BHP, #resedukacja, #szkolenieonline, #szkolimy, BHP

Termin: 14. lipca Miejsce: Szkolenie on-line Cena: 289 zł (+VAT)

Katarzyna Wardzińska
e-mail: kwardzinska@res.edu.pl

Cel

Przekazanie uczestnikom wiedzy zawartej w przepisach.

Szkolenie skierowane jest do kadry zarządzającej, specjalistów BHP oraz osób zajmujących się BHP

Część I Wprowadzenie
1. BHP- podstawowe pojęcia
Część II
1. Procedura przeprowadzania oceny ryzyka zawodowego
2. Zebranie informacji potrzebnych do przeprowadzenia oceny ryzyka zawodowego
3. Identyfikacja zagrożeń – określenie dla każdego stanowiska pracy, jakie występują na nim zagrożenia
4. Oszacowanie ryzyka
5. Określenie działań eliminujących lub ograniczających ryzyko zawodowe
6. Dokumentacja
Cześć III
Procedura BHP w trakcie pandemii COVID 19
Jak dokonać aktualizacji dokumentacji w dobie COVID 19
Część IV

Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Trenerka z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń, wykładów z zakresu nauk prawnych, społecznych i metodologii pracy w grupie. Stale współpracuje m. in. ze Wyższą Szkołą Prawa we Wrocławiu, Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce. Posiada praktyczne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, dydaktyki akademickiej, doradztwie oraz w wdrażaniu przepisów prawnych z zakresu: ochrony danych osobowych (RODO), prawa pracy, zatrudniania cudzoziemców, umów cywilnoprawnych, prawa ubezpieczeń społecznych w firmach, urzędach i instytucjach.
Prelegentka wielu konferencji, autorka licznych prac naukowych. Współpracowała m.in. z University College of London, Instytutem Herdera w Marburgu, Mykolas Romeris University w Wilnie, Lithuanian University of Educational Sciences w Wilnie realizując projekty badawcze i wykłady.
Prowadząc szkolenia stara się wyjaśniać skomplikowane rzeczy za pomocą zrozumiałego języka. Do każdego szkolenia podchodzi indywidualnie. Ma za sobą wiele godzin szkoleń i warsztatów otwartych i zamkniętych oraz wiele godzin wykładów ze studentami.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej informacji organizacyjnych lub poprzez wypełnienie tradycyjnego formularz zgłoszeniowego dostępnej tutaj i przesłanie do nas faksem 85 87 42 011 lub mailem na biuro@res.edu.pl

14 lipiec 2021 09:00

14 lipiec 2021 13:00

Dostępność dla osób ze szczególnymi potrzebami i niepełnosprawnościami

ZARZĄDZANIE ZASOBEM MIESZKANIOWYM GMINY na podstawie przepisów ustawy oraz aktów prawa miejscowego.

SEMINARIUM SZKOLENIOWE DLA SEKRETARZY GMIN