Obowiązki i odpowiedzialność pracownika samorządowego

Nie określono

#obowiązki_pracownika, #odpowiedzialność_pracownika, #pracownik

Przy zgłoszeniu do 30.września cena za osobę to jedyne 329 zł/os
Przy zgłoszeniu do 14.października cena za osobę to jedyne 359 zł/os

I OBOWIĄZKI
1. Sumienne, sprawne i bezstronne wykonywanie zadań oraz poleceń przełożonych
2. Obowiązek przestrzegania czasu pracy
3. Obowiązek podnoszenia umiejętności i kwalifikacji zawodowych
4. Obowiązek poddania się ocenie okresowej
5. Obowiązki o charakterze antykorupcyjnym
6. Powstrzymanie się od wykonywania zajęć sprzecznych z obowiązkami ustawowymi
7. Obowiązek złożenia oświadczenia o prowadzeniu działalności gospodarczej
8. Obowiązek złożenia oświadczenia o stanie majątkowym
9. Zagadnienie podległości służbowej między osobami bliskimi

II ODPOWIEDZIALNOŚĆ
1. Odpowiedzialność porządkowa
2. Odpowiedzialność za rażące naruszenie prawa przy wydawaniu decyzji
3. Odpowiedzialność materialna
4. Odpowiedzialność za naruszenie dyscypliny finansów publicznych
5. Odpowiedzialność karna

Adwokat. Specjalista w obszarze compliance. Członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu.
Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe Compliance w organizacji na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.
Reprezentuje Klientów będących osobami fizycznymi i osobami prawnymi w postępowaniach przed sądami wszystkich instancji oraz przed organami administracji publicznej.
Jako adwokat zapewnia bieżące wsparcie w tworzeniu i negocjowaniu umów handlowych, prawnego zabezpieczenia transakcji handlowych, dochodzeniu zwrotu należności oraz doradztwa korporacyjnego. Posiada doświadczenie w prowadzeniu bieżącej obsługi prawnej jak i kierowaniu złożonymi projektami obszarze m.in.: prawa pracy, HR, ochrony danych osobowych, e-commerce, prawa własności intelektualnej oraz ochrony konkurencji i konsumentów.
Jako ekspert w obszarze compliance zajmuje się m.in. opracowaniem kodeksów postępowania, polityk antykorupcyjnych, mechanizmów zgłaszania naruszeń (whistleblowing), procedur antydyskryminacyjnych i antymobbingowych oraz związanych z przepisami branżowymi. Prowadzi także szkolenia wewnętrzne związane z wdrożeniem i utrzymaniem efektywnego systemu przeciwdziałania naruszeniom

28 październik 2022 09:00

28 październik 2022 13:00

Jak poprawnie zredagować projekt uchwały w JST? Zasady techniki prawodawczej.

Doręczenia elektroniczne w podmiotach publicznych. Jak doręczać korespondencję za pomocą PURDE i PUH  warsztaty praktyczne – aplikacja e doręczenia oraz analiza kwestii prawnych , kpa i ochrona danych osobowych

Zezwolenia na detaliczną sprzedaż alkoholu