Nowelizacja Ustawy o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych

Archiwistyka

Cała Polska, Online

#RES, #res edukacja, #resedukacja, #szkolenie, #szkolenie online, #webinar, dostępność cyfrowa, nowelizacja

Przy zgłoszeniu do 29. maja cena szkolenia to jedyne 379 zł/os!

-Zapoznanie się z zakresem zmian w Ustawie,
-Zapoznanie się praktycznym zastosowaniem zmian ustawowych,

-Koordynatorzy ds. dostępności,
-Specjaliści ds. dostępności,
-Audytorzy,
-Wszyscy zainteresowani.

I. Zakres zmian w Ustawie z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych
1. Zakres i przedmiot zmian,
2. Co zmienia nowelizacja?
3. Zmiany w deklaracji dostępności,
4. Zmiany w procedurze żądania dostępności cyfrowej,
5. Wersje językowe strony internetowej a deklaracje dostępności,
6. Zmiany w szacowaniu kosztów ponoszonych przez podmiot w zakresie dostępności
cyfrowej,
7. Multimedia nadawane na żywo – zmiany w zakresie dostosowania.
II. Dyskusja

Czynny Koordynator ds. dostępności i audytor dostępności cyfrowej i architektonicznej, doradca merytoryczny w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego.
Założyciel i właściciel AMP Trainers’ HUB – Usługi szkoleniowe i archiwistyczne Adam Parysz. Zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych (RODO), archiwistyki, platformy EPUAP2, systemów klasy EZD (ELOprofessional), Biuletynu Informacji Publicznej, prawa administracyjnego i dostępu do informacji publicznej. Wdraża systemy ochrony danych osobowych, zajmuje się audytem ryzyka związanego z przeważaniem danych osobowych, opracowuje dokumentację z zakresu ochrony danych osobowych, obiegu dokumentów w podmiocie oraz informacji publicznej.

28 czerwiec 2023 09:00

28 czerwiec 2023 13:00