Nowa Ustawa Prawo zamówień publicznych 2021 ze zmianami.

Dolnośląskie, Kujawsko - Pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

#2021r., #nowa ustawa prawo zamówień publicznych, #PZP ze zmianami, #res edukacja, #szkolenie online

Termin: 29 kwietnia  Miejsce: online  Cena:329 zł (+VAT)

Magda Rygorczuk
e-mail: mrygorczuk@res.edu.pl

Cel, forma szkolenia

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników szkolenia związanych z zamówieniami publicznymi z obowiązkami wynikającymi z przepisów Ustawy z dnia 11 września 2019 r. ‒ Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019, poz. 2019) ze wszystkimi zmianami w szczególności z czynnościami związanymi z prowadzeniem postępowania w ujęciu praktycznym nie wykluczając zamówień bagatelnych, wyłączonych (cowid 19) a także dofinansowanych z UE.

Forma szkolenia: (szkolenie online lub klasyczne do wyboru w zależności od sytuacji) prezentacja, ćwiczenia, studia przypadków związane z procedurami nowej ustawy ( między innymi: Analiza potrzeb i wymagań, nowy regulamin zamówień bagatelnych, nowa SWZ-dopasowana do przedmiotu zamówienia uczestników szkoleń)

[/su_tab]

1. Wprowadzenie- geneza wprowadzonych zmian do nowej ustawy pzp 2021,-omówienie ewentualnych zmian na bieżąco.
  2. Nowa ustawa, jej zmiany i nowelizacja: czyli co się zmieniło w międzyczasie
  3. Rozporządzenia wykonawcze- czyli rozszerzenie przepisów
  4. Wyłączenia po nowemu w tym związane z cowid19 czyli co się zmieniło w wyłączeniach ustawowych – omówienie włączeń ( gdzie się podział art. 4 pkt 8 i jakim artykułem go zastąpić)
  5. Zamówienia bagatelne- szczegóły w zależności od obowiązujących przepisów
  6. Nowa ustawa PZP 2021-omówienie metodą porównawczą starych i nowych przepisów na przykładzie procedury – od A do Z.
  7. SWZ a OPiW (Opis potrzeb i wymagań)-różnice i w jakich trybach stosujemy

5) ogłoszenie o wykonaniu umowy

19. Nowe zasady odwołań i skarg- czyli środki ochrony prawnej po nowemu
  20. Platforma e- zamówienia – stan prac
  21. Problemy i zagrożenia w elektronizacji-orzecznictwo, interpretacje, zebrane doświadczenia Czyli co się wydarzyło od czasu jej wprowadzenia.
  22. Jeszcze raz p[podsumowanie wszystkich zmian w zamówieniach publicznych

Jako wieloletni praktyk w obsłudze zamówień publicznych , oferuję Państwu praktyczne, poparte aktualną wiedzą i doświadczeniem szkolenia, połączone z warsztatami.  Obsługuję także postępowania przetargowe jak również przeprowadzam audyty i kontrole w zakresie zgodności stosowania ustawy PZP.  Uczestniczyłem w kontroli projektów tak ze strony beneficjenta jak i strony rozliczającego, co daje mi szeroki pogląd na możliwości różnych rozwiązań i unikania problemów pojawiających się w trakcie przetargów.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej informacji organizacyjnych lub poprzez wypełnienie tradycyjnego formularz zgłoszeniowego dostępnej tutaj i przesłanie do nas faksem 85 87 42 011 lub mailem na biuro@res.edu.pl

Przy zgłoszeniu do 09 kwietnia 2021r. cena szkolenia to jedyne 299 zł/os

29 kwiecień 2021 08:00

29 kwiecień 2021 15:00

Gospodarka kasowa i gospodarka drukami ścisłego zarachowania w  jednostkach organizacyjnych samorządu terytorialnego. Limity płatności gotówkowych w 2024r. -kogo dotyczą ograniczenia i jakie mogą być konsekwencje zapłaty gotówką np. w kasie urzędu gminy?

Umorzenie administracyjnego postępowania egzekucyjnego…..i co dalej? Prawa i obowiązki wierzyciela w zakresie ponownego wszczęcia postępowania egzekucyjnego.

Korekty dokumentacji płacowych i konsekwencje dla rozliczeń z ZUS, US, pracownikiem i zleceniobiorcą