Jakie dokumenty w zakresie ochrony danych powinien posiadać każdy Urząd i jak je sporządzić?

Dolnośląskie, Kujawsko - Pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

#ochrona danych osobowych, #odo, #online, #praktyka w RODO, #RES, #res edukacja, #rodo, #szkolenie, #urząd a RODO, #webinar, #zdalne, dokumenty

Termin: 13. lipca Miejsce: SZKOLENIE ONLINE Cena:  199 zł (+VAT)

Katarzyna Zajkowska
e-mail: kzajkowska@res.edu.pl

[/su_tab]

Adresaci:

Szkolenia przeznaczone są dla pracowników wydziałów finansowych i księgowych jednostek samorządu terytorialnego (zarówno dla urzędów obsługujących JST, jak i jednostek organizacyjnych), a także dla pracowników instytucji kultury. Szkolenie skupia się na aspektach praktycznych omawianych problemów, odwołuje się do aktualnej praktyki.

Dla wszystkich zainteresowanych tematyką RODO.

Opis szkolenia:

Na czym polega wdrożenie RODO w sektorze publicznym?
Jaką rolę w sporządzaniu dokumentacji odgrywa analiza ryzyka?
Czy procedury RODO są obowiązkowe?
Jak tworzyć i wykorzystywać dokumentację i dlaczego lepiej nie korzystać ze wzorów dostępnych w internecie?
Kiedy i jak sporządzić dokumentację?
Jakie dokumenty w zakresie ochrony danych są zbędne a jakie potrzebne?

Adwokat, absolwentka Podyplomowego Studium Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego, członek Komitetu ds. ochrony danych osobowych przy Krajowej Izbie Gospodarczej (KIG) w Warszawie, Ekspert Komisji do spraw reformy prawa ochrony danych osobowych w Unii Europejskiej powołanej przy Generalnym Inspektorze Ochrony Danych Osobowych w latach 2016-2018, posiada wieloletnie doświadczenie w pełnieniu funkcji Administratora Bezpieczeństwa Informacji, a następnie Inspektora Ochrony Danych. Od 2009 r. posiada uprawnienia audytora wewnętrznego i audytora wiodącego normy ISO 27001, a od 2011 r. audytora wewnętrznego zintegrowanego systemu zarządzania wg ISO 9001, ISO 14001 oraz PN-N 18001, Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Spółce Skarbu Państwa oraz przy obsłudze klientów z sektora publicznego w cenionych kancelariach prawnych. Biegły sądowy w zakresie ochrony danych osobowych oraz prawa autorskiego. Uczestniczka i prelegent licznych konferencji oraz paneli dyskusyjnych dotyczących tematyki ochrony danych osobowych oraz własności intelektualnej. Doświadczony trener i wykładowca posiadający wieloletnią praktykę we wdrażaniu dokumentacji w zakresie ochrony danych osobowych oraz Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) w podmiotach publicznych.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej informacji organizacyjnych lub poprzez wypełnienie tradycyjnego formularz zgłoszeniowego dostępnej tutaj i przesłanie do nas faksem 85 87 42 011 lub mailem na res@res.edu.pl

PRZY ZGŁOSZENIU DO 28 CZERWCA CENA ZA SZKOLENIE

TO 199 ZŁ

13 lipiec 2021 12:00

13 lipiec 2021 15:00

NOWOCZESNY KUCHARZ – 2-dniowy kurs DLA KUCHARZY PRACUJĄCYCH W ZAKŁADACH ŻYWIENIA ZBIOROWEGO DZIECI I MŁODZIEŻY (żłobkach, przedszkolach, szkołach itp.)

KURS INTENDENT W PLACÓWCE ŻYWIENIA ZBIOROWEGO DZIECI I MŁODZIEŻY

Warsztaty praktyczne: przygotowanie i przeprowadzenie zamówienia publicznego na środki spożywcze i usługi cateringowe. Prowadzenie gospodarki magazynowej środkami spożywczymi po przeprowadzeniu zamówienia i podpisaniu umowy.