Jak założyć, prowadzić fanpage i być obecnym w Social Mediach- KURS DWUDNIOWY

17 maja_09:00 - 18 maja_13:00

Termin: 17-18. maja 2021 Cena: 739 zł (+VAT)

Katarzyna Wardzińska
e-mail: kwardzinska@res.edu.pl
Program szkoleniaProwadzącyFormularz zgłoszeniowy

1. ABC fanpage dla jednostek samorządowych i administracyjnych

– strategia – czyli po co zakładać w przypadku jednostek samorządowych i administracyjnych
– jakie informacje powinny być w opisie
– zdjęcie w tle – jedno czy więcej, rola filmu w tle, jak często wymieniać
– dodatkowe informacje budujące wizerunek
– jak założyć – prosta instrukcja

2. Strategia komunikacji w social mediach dla jednostek samorządowych i administracyjnych
– Content jest najważniejszy – co komunikować
– Kluczowe narzędzia komunikacyjne – w jaki sposób przekazywać informacje
– 10 przykładów postów, które zawsze działają
– Zdjęcia, filmy, kolaże – jak tworzyć, żeby były skutecznym narzędziem komunikacji

3. Niezbędne narzędzia
– bezpłatne aplikacje do tworzenia grafik i filmów – krok po kroku
– darmowe bazy zdjęć
– krótki instruktaż robienia pięknych zdjęć telefonem
– krótki instruktaż kręcenia filmu telefonem

4. Algorytmy Facebooka – jak zwiększyć zasięgi
– Jak często i o których godzinach zamieszczać posty
– W jaki sposób nakłonić społeczność do udostępniania treści
– Jak zachęcić do komentowania
– Jak zdobyć nowych obserwujących
– Jakich błędów nie popełniać
– Preferowane przez Facebook rodzaje treści

5. Rola Grup, Wydarzeń, Relacji i Liv”ów na Facebooku
– Jak założyć – prosta instrukcja
– Jak wykorzystać pod kątem potrzeb jednostek samorządowych i administracyjnych – przykłady

6. Rola social mediowego networkingu w budowaniu zasięgów i wizerunku jednostek samorządowych i administracyjnych

7. Case studies – przykłady stron na Facebooku z obszaru samorządów i administracji, które odniosły sukces i wiarygodność.

TRENER 1– Ekspert z ponad 25-letnim doświadczeniem. Kierowała działami marketingu i sprzedaży w De Agostini Polska, Hearst Marquard Polska, Ringer Axel Springer Polska, Express Wieczorny, Edipresse. Była partnerem biznesowym Planeta De Agostini w Polsce i Rosji. Wydała ponad 100 kolekcji edukacyjnych, kolekcjonerskich książkowych, tworzyła strategię wydawniczą wielu tytułów prasowych, dzienników, tygodników i miesięczników i książek. Ma na koncie wiele projektów własnych, które okazały się sukcesem wydawniczym w Polsce i w Rosji. Od 2007 roku działa niezależnie jako ekspert realizując projekty szkoleniowe i wydawnicze dla klientów biznesowych w obrębie strategii, projektów wydawniczych jak i edukacji. Z wykształcenia pedagog i marketingowiec z zamiłowania propagatorka innowacji także w obrębie edukacji i komunikacji dorosłych. Jest certyfikowanym trenerem szkoleń grupowych i Design Thinking oraz dyrektorem programowym szkoleń KFS Delta Training.

TRENER 2– Wydawca i marketingowiec z 25-letnim doświadczeniem. Wieloletni praktyk biznesu, swoje doświadczenie zdobywała w sieciach sprzedaży detalicznej, agencjach PR oraz w największych wydawnictwach w Polsce. Jako dyrektor wydawniczy współtworzyła sukces najlepiej sprzedających się pism dla kobiet 50+, m.in. „Przyjaciółka”, „Tina”, „Kobieta i Życie”, „Świat Kobiety”, „Poradnik 50+”, „100 rad”, „Uroda” oraz projekty PR-owe i badawcze skierowane do grupy osób 50+. Pracowała także jako wydawca w magazynach luksusowych: „Gala”, „Glamour”, „Dom i wnętrze”. Oprócz praktyki na rynku polskim, zdobywała także doświadczenia na rynku niemieckim oraz w Stanach Zjednoczonych. Blogerka i influencerka 50+, pasjonatka contentmarketingu. Studiowała marketing i zarządzanie, filozofię, psychologię oraz trening interpersonalny.

UWAGA!!

Przy zgłoszeniu do 26. kwietnia cena szkolenia to jedyne 699 zł/os!

• Możliwość zadawania pytań ekspertowi na żywo

RES Edukacja s.c. zapewnia Trenera, materiały szkoleniowe oraz certyfikat ukończenia szkolenia.

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sylwia Burak i Elwira Grygorczuk – wspólnicy prowadzący działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej pod firmą RES Edukacja – Kompleksowa organizacja szkoleń s.c. ul. Białostoczek 15/35, 15-869 Białystok, NIP: 5423316405, REGON: 380410137,