Finansowanie przedsięwzięć kulturalnych z programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

#kultura, #res edukacja, #szkolenie, #webinar

Przy zgłoszeniu do 28. października cena szkolenia to jedyne 329 zł/os!!

Co wyniesiesz z tego szkolenia?

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z możliwościami pozyskania funduszy na przedsięwzięcia artystyczne i kulturalne od podmiotów komercyjnych, fundacji, placówek dyplomatycznych i innych.

Korzyści:
1. Uzyskanie praktycznych informacji na temat możliwości pozyskania funduszy na przedsięwzięcia kulturalne ze środków Ministerstwa
2. Zapoznanie z zasadami pisania aplikacji (formularz, aktualizacja, raport)
3. Praktyczne informacje na temat dokumentacji, terminów, regulaminów poszczególnych programów
4. Wymiana doświadczeń z uczestnikami warsztatów
5. Możliwość indywidualnych konsultacji

• pracownicy instytucji kultury
  • pracownicy organizacji pozarządowych zajmujących się kulturą i działaniami artystycznymi
  • pracownicy Uczelni Artystycznych
  • osoby prowadzące działalność gospodarczą w zakresie kultury

1. Krótkie wprowadzenie w temat programów MKiDN (kto?, z czego? Może skorzystać)
2. Podział projektów na grupy (inwestycyjne, artystyczne, wydawnicze, itp.)
3. Kto może być Beneficjentem?
4. Nowości w program MKiDN
5. Informacja na temat terminów
6. Szczegółowe informacje na temat dokumentacji aplikacyjnej („przejście” przez wszystkie etapy formularza wniosku)
7. Zmiany w regulaminach
8. Indywidualne konsultacje

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego – kierunek Animacja Kultury oraz Zarządzanie Kulturą. Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w instytucji kultury (Opera Krakowska – specjalista PR i sponsoringu, Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK – specjalista ds. programów). Współpracuje z Instytutem Doradztwa Europejskiego i Regionalnego o raz Regionalnym Instytutem Kultury w Katowicach prowadząc szkolenia ze sponsoringu, projektowania przedsięwzięć kulturalnych w instytucjach kultury i PR-u. Współautorka programu szkoleniowego z zakresu PR i sponsoringu w instytucjach kultury w ramach europejskiego projektu „JAsne komunikaTY”. Prowadzi własną firmę zajmującą się PR i marketingiem oraz pozyskiwaniem funduszy, szczególnie w sektorze kultury.

14 listopad 2022 09:00

14 listopad 2022 13:00

MNIEJ SOLI, CUKRU I TŁUSZCZU – receptury, gramatury i jadłospisy w żywieniu dzieci w żłobku, przedszkolu i szkole umożliwiające realizację norm żywienia z 2020 r. Metody obniżania zawartości cukru, soli i tłuszczu w recepturach i jadłospisach, stosowanie dozwolonych zamienników

DIETETYKA DLA OSÓB PRACUJĄCYCH W ZAKŁADACH ŻYWIENIA ZBIOROWEGO Z ELEMENTAMI SYSTEMU HACCP

Warsztaty praktyczne: przygotowanie i przeprowadzenie zamówienia publicznego na środki spożywcze i usługi cateringowe. Prowadzenie gospodarki magazynowej środkami spożywczymi po przeprowadzeniu zamówienia i podpisaniu umowy.