• To event minęło.

FINANSOWANIE PRZEDSIĘWZIĘĆ KULTURALNYCH I ARTYSTYCZNYCH

17 lutego_10:00 - 15:00

Termin: 17 lutego Miejsce: Poznań Cena: 449 zł (+VAT)

Magda Rygorczuk
e-mail: mrygorczuk@res.edu.pl
Cel i korzyściAdresaciProgram szkoleniaProwadzącyFormularz zgłoszeniowy

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z możliwościami pozyskania funduszy na przedsięwzięcia artystyczne i kulturalne od podmiotów komercyjnych, fundacji, placówek dyplomatycznych i innych.

Korzyści z uczestnictwa w szkoleniu:

1. Uzyskanie praktycznych informacji na temat możliwości pozyskania funduszy na przedsięwzięcia kulturalne
  2. Zapoznanie z zasadami pisania aplikacji (oferta, list przewodni)
  3. Praktyczne informacje na temat sporządzania umowy sponsoringowej, partnerskiej, barterowej
  4. Wymiana doświadczeń z innymi uczestnikami warsztatów

Adresaci:

•  Pracownicy instytucji kultury
  •  Pracownicy organizacji pozarządowych zajmujących się kulturą i działaniami artystycznymi
  • Pracownicy Urzędów zajmujący się kulturą i działaniami artystycznymi
  •  Pracownicy Uczelni artystycznych
  •  Studenci i doktoranci kierunków artystycznych
  • Artyści

Program:

1. Krótkie wprowadzenie w temat sponsoringu
  2. Sponsoring w instytucjach kultury na przykładach
  3. Jak zdobyć sponsora? (zasady, zadania sponsora i sponsorowanego, tworzenie oferty, listu , opieka nad sponsorem)
  4. Praca w grupach (projektowanie imprezy, stworzenie listy potencjalnych sponsorów, propozycje niestandardowych świadczeń, konstrukcja oferty, rozmowa ze sponsorem)
  5. Charakterystyka umowy sponsoringowej/barterowej
  6. Programy grantowe placówek dyplomatycznych i instytutów kulturalnych
  7. Dotacje w ramach programów Fundacji zajmujących się przedsięwzięciami kulturalnymi i społecznym (m.in.: Fundacja Kronenberga, Fundacja WBK, Fundacja Orange, it.)

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego – kierunek Animacja Kultury oraz Zarządzanie Kulturą. Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w instytucji kultury (Opera Krakowska – specjalista PR i sponsoringu, Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK – specjalista ds. programów).  Współpracuje z Instytutem Doradztwa Europejskiego i Regionalnego oraz Regionalnym Instytutem Kultury w Katowicach prowadząc szkolenia ze sponsoringu, projektowania przedsięwzięć kulturalnych w instytucjach kultury i PR-u. Współautorka programu szkoleniowego z zakresu PR i sponsoringu w instytucjach kultury w ramach europejskiego projektu „JAsne komunikaTY”.  Prowadzi własną firmę zajmującą się PR i marketingiem oraz pozyskiwaniem funduszy, szczególnie w sektorze kultury.

Przy zgłoszeniu do 29. stycznia cena szkolenia to jedyne 419 zł/os!!

Materiały szkoleniowe będą zawierały wzór umowy o patronat medialny!

RES Edukacja s.c. zapewnia Trenera, materiały szkoleniowe, notes, długopis, przerwę kawową, lunch oraz certyfikat ukończenia szkolenia.

Data:
Czas:
Koszt:
Wydarzenie Categories:
, , , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Poznań, Ogrodowa 12 CONFERENCE CENTER
Ogrodowa 12
Poznań, wielkopolskie 61-821 Polska

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sylwia Burak i Elwira Grygorczuk – wspólnicy prowadzący działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej pod firmą RES Edukacja – Kompleksowa organizacja szkoleń s.c. ul. Białostoczek 15/35, 15-869 Białystok, NIP: 5423316405, REGON: 380410137,