FINANSOWANIE PRZEDSIĘWZIĘĆ KULTURALNYCH I ARTYSTYCZNYCH Z PROGRAMU KULTURA-INTERWENCJE 2023

Cała Polska, Online

#finansowanie przedsięwzięć kulturalnych, #res edukacja, #resedukacja, #szkolenie, #szkolenie online, #webinar, finansowanie, kultura, przedsięzięcia kulturalne

Przy zgłoszeniu do 13. listopada  cena to 389 zł/os.

Co wyniesiesz z tego szkolenia?

Celem programu Kultura – Interwencje. Edycja 2023 jest tworzenie warunków dla wzmacniania tożsamości i uczestnictwa w kulturze na poziomie regionalnym, lokalnym i krajowym, a także upamiętniania historii i promowania polskiego dziedzictwa poprzez finansowe wsparcie realizacji projektów upowszechniających dorobek kultury i zwiększających obecność kultury w życiu społecznym.

Korzyści dla uczestników:
1. Nabycie umiejętności przygotowania aplikacji (formularz wniosku i raportu)
2. Zapoznanie z systemem elektronicznym do składania aplikacji
3. Otrzymanie praktyczne informacji na temat terminów, procedur, itp.
4. Możliwość indywidualnych konsultacji

-Pracownicy samorządowych instytucji kultury- Pracownicy organizacji pozarządowych zajmujących się kulturą i sztuką
– Przedstawiciele kościołów i związków wyznaniowych
– Przedstawicielki koła gospodyń wiejskich (wpisane do Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich, prowadzonego przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji RolnictwaUwaga, link zostanie otwarty w nowym oknie)
– Osoby podmioty prowadzące działalność gospodarczą wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub do Krajowego Rejestru Sądowego.
– Pracownicy Uczelni artystycznych
– Studenci i doktoranci kierunków artystycznych
– Artyści

1. Wprowadzenie do programów Narodowego Centrum Kultury
2. Kto może być Beneficjentem?
3. Informacja na temat terminów
4. Analiza regulaminu
5. Formularz aplikacyjny – krok po kroku (szczegółowe omówienie każdego punktu)
6. Generator aplikacyjny – jak się w nim poruszać

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego – kierunek Animacja Kultury oraz Zarządzanie Kulturą. Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w instytucji kultury (Opera Krakowska – specjalista PR i sponsoringu, Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK – specjalista ds. programów). Współpracuje z Instytutem Doradztwa Europejskiego i Regionalnego oraz Regionalnym Instytutem Kultury w Katowicach prowadząc szkolenia ze sponsoringu, projektowania przedsięwzięć kulturalnych w instytucjach kultury i PR-u. Współautorka programu szkoleniowego z zakresu PR i sponsoringu w instytucjach kultury w ramach europejskiego projektu „JAsne komunikaTY”. Prowadzi własną firmę zajmującą się PR i marketingiem oraz pozyskiwaniem funduszy, szczególnie w sektorze kultury.

08 grudzień 2023 09:00

08 grudzień 2023 13:00

Dostępność dla osób ze szczególnymi potrzebami i niepełnosprawnościami

„Zamówienia publiczne w instytucjach kultury oraz zamówienia publiczne poniżej kwoty 130 000 zł”

ZFŚS w jednostkach sektora finansów publicznych po zmianach w kontekście RODO, COVID-19 oraz odpowiedzialności karnej, skarbowej i dyscyplinarnej w jednostkach sektora finansów publicznych w tym w jednostkach oświaty i instytucjach kultury.