Doręczenia elektroniczne przed organem administracji publicznej i w toku postępowania administracyjnego. Zmiany w KPA po 5 października 2021 r.

16 grudnia_12:30 - 15:00

299zł

Termin: 16. grudnia Miejsce: SZKOLENIE ONLINE Cena:  299 zł (+VAT)

Katarzyna Zajkowska
e-mail: kzajkowska@res.edu.pl
AdresaciProgram szkoleniaProwadzącyFormularz zgłoszeniowy

Grupa docelowa:
• Pracownicy organów administracji rządowej i samorządowej, osoby decyzyjne, wszyscy zainteresowani tematyką.

1. Doręczenia pism w postępowaniu administracyjnym przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej:
a) przesłanki skorzystania z instytucji,
b) zgoda na stałe komunikowanie się danego organu administracji publicznej z określonym uczestnikiem postępowań administracyjnych,
c) obligatoryjny charakter instytucji,
d) potwierdzenie doręczenia,

2. Wybrane zagadnienia dotyczące nowej ustawy o doręczeniach elektronicznych:
a) zmiany w procedurze administracyjnej,
b) obowiązki organów administracji publicznej
c) daty doręczenia pism w postępowaniu administracyjnym,
d) terminy wejścia w życie nowych przepisów.

Współzałożycielka Kancelarii, jej główny filar i dobry duch naszego zespołu. Radca prawny z wieloletnim doświadczeniem. Tuż po ukończonej aplikacji radcowskiej z zaangażowaniem rozpoczęła pomoc prawną dla warszawskiego samorządu terytorialnego, którą kontynuuje. Zdobywaną przez lata wiedzę i praktyczne umiejętności prawnicze wykorzystuje teraz, skutecznie pomagając swoim Klientom w nawet bardzo skomplikowanych sprawach. W ramach spółki partnerskiej nadzoruje spory sądowe Klientów oraz zajmuje się doradztwem z zakresu prawa zobowiązań, prawa rzeczowego, autorskiego oraz prawa pracy. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim oraz liczne studia podyplomowe, w tym z zakresu prawa europejskiego, prawa nieruchomości oraz praw autorskich.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej informacji organizacyjnych lub poprzez wypełnienie tradycyjnego formularz zgłoszeniowego dostępnej tutaj .doc .pdf i przesłanie do nas faksem 85 87 42 011 lub mailem na res@res.edu.pl

Przy zgłoszeniu do 22 listopada cena za szkolenie to 279 zł / osobę!

Szkolenie on-line