Delegowanie pracowników do pracy w ramach UE.

Dolnośląskie, Lubelskie, Lubuskie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

#delegowanie pracowników, #res edukacja, #szkolenie online, #UE, praca

Termin: 12 marca  Miejsce: ON-LINE Cena: 349 zł (+VAT)

Magda Rygorczuk
e-mail: mrygorczuk@res.edu.pl

Szkolenie zostało opracowane na kanwie zmian w przepisach prawa europejskiego w zakresie delegowania pracowników do pracy w ramach UE. Polska spośród wszystkich Państw Członkowskich UE deleguje najwięcej pracowników do pracy na terenie UE. Szkolenie zmierza do przedstawienia zasad i form delegowania, z uwzględnieniem szczególnych praw i obowiązków związanych z delegowaniem pracowników do Francji. Szkolenie jest dedykowane dla przedstawicieli przedsiębiorców delegujących swoich pracowników do pracy na terenie UE.

Program szkolenia porusza następujące zagadnienia:

–   w jakich formach i na jakich zasadach polscy przedsiębiorcy mogą wysyłać pracowników do pracy na terenie UE, w tym kwestie rekrutowania pracownika w celu delegowania do innego państwa członkowskiego, delegowanie do pracy w kilku przedsiębiorstwach;

– jakie dokumenty należy opracować i przygotować w celu delegowania pracownika;

–   omówienie sytuacji osób wykonujących pracę na własny rachunek, które pracują tymczasowo w innym państwie członkowskim; zawieszenie lub przerwanie okresu delegowania;

–  jak wygląda sytuacja osoby, która wykonuje zarówno pracę najemną, jak i pracę na własny

–  rachunek w dwóch lub w kilku państwach członkowskich;

–  delegowanie do pracy zatrudnionych cudzoziemców;

–  mobilność długoterminowa, mobilność krótkoterminowa.

Od dziesięciu lat prowadzi kancelarię radcy prawnego w Gdańsku. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Była stypendystką Uniwersytetu Sophia Antipolis w Nicei (Francja). Ukończyła studia podyplomowe z prawa ochrony środowiska na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Specjalizuje się w prawie ochrony środowiska. Doświadczenie zawodowe zdobywała prowadząc m.in. obsługę prawną jednej z największych grup kapitałowych w Polsce z sektora energetyki. Nadzorowała prawnie inwestycje w odnawialne źródła energii. Prowadzi obsługę prawną inwestycji budowlanych z uwzględnienie obowiązków wynikających z prawa ochrony środowiska. Od dwóch lat prowadzi także działalność szkoleniową. Jest wykładowcą w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku i szkoli aplikantów radcowskich.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej informacji organizacyjnych lub poprzez wypełnienie tradycyjnego formularz zgłoszeniowego dostępnej tutaj  i przesłanie do nas faksem 85 87 42 011 lub mailem na biuro@res.edu.pl

Przy zgłoszeniu do 22 luty 2021 r. cena za osobę to jedyne 319 zł

• Możliwość zadawania pytań ekspertowi na żywo

12 marzec 2021 09:00

12 marzec 2021 13:00

NOWOCZESNY KUCHARZ – dwudniowy kurs dla KUCHARZY PRACUJĄCYCH W ZAKŁADACH ŻYWIENIA ZBIOROWEGO OSÓB DOROSŁYCH (domach pomocy społecznej, szpitalach, zakładach opiekuńczo-leczniczych, uzdrowiskach itp.)

Gospodarka magazynowa środkami spożywczymi.

KWALIFIKOWALNOŚĆ WYDATKÓW W PROJEKTACH UE NA LATA 2021-2027