Bezpieczeństwo informacji w administracji publicznej wg standardu ISO 27001 (spełnienie warunków Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji – określonych w KRI)

Dolnośląskie, Kujawsko - Pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Online, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

#administracja_publiczna, #bezpieczeństwo_informacji, #ISO 27001, #KRI, #system_zarządzania_bezpieczeństwem_informacji

Termin: 15. czerwca Miejsce: Szkolenie on-line Cena: 299 zł (+VAT)

Katarzyna Wardzińska
e-mail: kwardzinska@res.edu.pl

Wszystkie podmioty realizujące zadania publiczne.

Szkolenie skierowane jest do: kierowników jednostek publicznych oraz sektora finansów publicznych, Administratorów bezpieczeństwa informacji, działów IT, dyrektorów, kierownictwa średniego szczebla.

1. Bezpieczeństwo informacji w administracji publicznej – otoczenie legislacyjne
  2. Systemowe zarządzanie bezpieczeństwem informacji
  3. Krajowe Ramy Interoperacyjności (KRI) –
  4. Standard ISO 27001
  5. Wdrożenie, utrzymanie i rozwój Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w administracji publicznej

Kierownik Referatu Zarządzania Dokumentacją i Bezpieczeństwa Informacji w Urzędzie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Koordynator zespołu wdrażającego system elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD) w Urzędzie Miasta, Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwa Informacji, Audytor ISO/IEC. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej informacji organizacyjnych lub poprzez wypełnienie tradycyjnego formularz zgłoszeniowego dostępnej tutaj i przesłanie do nas faksem 85 87 42 011 lub mailem na biuro@res.edu.pl

Przy zgłoszeniu do 01.czerwca cena szkolenia to jedyne 279 zł/os!

15 czerwiec 2022 09:00

15 czerwiec 2022 13:00

Jak poprawnie zredagować projekt uchwały w JST? Zasady techniki prawodawczej.

Zamówienia publiczne do 130 000 zł w pomocy społecznej

ZARZĄDZANIE ZASOBEM MIESZKANIOWYM GMINY na podstawie przepisów ustawy oraz aktów prawa miejscowego.