Audyt KRI w administracji publicznej – praktycznie: plan, obszary, wzory dokumentów .

Dolnośląskie, Kujawsko - Pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

#audyt KRI, #plany, #praktyczne plany, #res edukacja, #szkolenie online, wzory dokumentów

Termin: 07 września  Cena: 199 zł (+VAT)

Magda Rygorczuk
e-mail: mrygorczuk@res.edu.pl

Wszystkie podmioty realizujące zadania publiczne zostały objęte tym Rozporządzeniem i wszystkie są zobowiązane do przeprowadzania okresowych audytów wewnętrznych w zakresie bezpieczeństwa informacji.

CZYM JEST AUDYT KRI ?

Okresowym przeglądem obszaru bezpieczeństwa informacji. Obejmuje systemy teleinformatyczne oraz wszelkie elementy które są narażone na ryzyko utraty poufności, dostępności i integralności informacji. Jest to obowiązek prawny, nałożony przez Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 roku w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych.

1. Wstęp – czym jest „Rozporządzenie KRI”
  2. Kogo dotyczy Rozporządzenie i jakie są obowiązki
  3. Audyt KRI – podstawowe zagadnienia
  4. Sposoby przeprowadzania audytu, metodyka audytowa
  5. Wymagania stawiane audytorom
  6. Obszary podlegające weryfikacji na podstawie przepisów
  7. Tworzenie planu audytu
  8. Tworzenie raportu
  9. Formułowanie zaleceń poaudytowych – zasady
  10. KRI a RODO – obszary wspólne
  11. Wzory dokumentów – omówienie

Doświadczony Inspektor Ochrony Danych, audytor wewnętrzny ISO/IEC 27001, specjalista w obszarze bezpieczeństwa informacji. Członek Stowarzyszenia Praktyków Ochrony Danych, wykładowca na kierunkach związanych z ochroną danych osobowych, autor licznych publikacji. Zaangażowany w promowanie praktycznej wiedzy, podanej w zrozumiały sposób.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej informacji organizacyjnych lub poprzez wypełnienie tradycyjnego formularz zgłoszeniowego dostępnej tutaj  i przesłanie do nas faksem 85 87 42 011 lub mailem na biuro@res.edu.pl

• Możliwość zadawania pytań ekspertowi na żywo

07 wrzesień 2021 09:00

07 wrzesień 2021 12:00

Audit wewnętrzny systemu HACCP w placówce żywienia zbiorowego

Warsztaty praktyczne: przygotowanie i przeprowadzenie zamówienia publicznego na środki spożywcze i usługi cateringowe. Prowadzenie gospodarki magazynowej środkami spożywczymi po przeprowadzeniu zamówienia i podpisaniu umowy.

Warsztaty praktyczne: układanie receptur i jadłospisów w żywieniu zbiorowym dzieci i młodzieży.