ABC koordynatora dostępności. Omówienie zadań koordynatora, narzędzi pracy w praktyce

#audyt, #dostępność, #dostępność cyfrowa, #koordynator, #Monitoring dostępności, #res edukacja, #szkolenie online, #webinar

Przy zgłoszeniu do 3. października cena szkolenia to jedyne 329 zł!

1. Monitoring dostępności.
  2. Koordynator jako punkt kontaktowy.
  3. Strategie dostępności i polityki dostępności.
  4. Tworzenie planów działania na rzecz zapewniania dostępności.
  5. Samoocena/analiza/audyt dostępności.
  6. Wnioski o zapewnienie dostępności architektonicznej i informacyjno-komunikacyjnej.
  7. Żądania zapewnienia dostępności cyfrowej.
  8. Postępowania skargowe a rola koordynatora dostępności.
  9. Zlecanie lub powierzanie, na podstawie umowy, realizacji zadań publicznych finansowanych z udziałem środków publicznych lub udzielania zamówień publicznych podmiotom innym niż podmioty publiczne a zapewnianie dostępności.

Radca prawny, ekspert z zakresu prawa administracyjnego, prawa pracy oraz przepisów prawnych dotyczących ochrony danych osobowych, zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami. Doświadczona trenerka, prowadząca szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników administracji publicznej. Autorka komentarzy i opinii prawnych.

18 październik 2022 08:30

18 październik 2022 12:00

Warsztaty praktyczne: przygotowanie i przeprowadzenie zamówienia publicznego na środki spożywcze i usługi cateringowe. Prowadzenie gospodarki magazynowej środkami spożywczymi po przeprowadzeniu zamówienia i podpisaniu umowy.

KWALIFIKOWALNOŚĆ WYDATKÓW W PROJEKTACH UE NA LATA 2021-2027

KURS INTENDENT W PLACÓWCE ŻYWIENIA ZBIOROWEGO DZIECI I MŁODZIEŻY